Menu

TV LED Samsung QE85QN800

Cechy produktu
  • Producent Samsung 
Opis

Telewizor Samsung QE85QN800AT 85" zachwycający obraz dzięki dokładnej kontroli podświetlenia technologia Quantum Mini LED w telewizorze Samsung QE85QN800AT 85" sprawia, iż podświetlenie ekranu jest kontrolowane lepiej aniżeli kiedykolwiek, a Ty możesz radować się seansami wzbogaconymi o niedostrzegane wcześniej detale.

nowoczesna technologia powoduje, iż każdy szczegół obrazu olśni Cię wyrazistością zarówno w ciemnych, jak i jasnych scenach. Doświadczaj jeszcze więcej dzięki multi-inteligentnemu procesorowi Samsung. Udoskonalony proces skalowania do jakości zbliżonej do 8K oparty jest aż na 16 wielomodelowych sieciach neuronowych, które analizują informacje wizualne.

Każda z nich odpowiedzialna jest za określony obszar. Procesor AI poprzez algorytm głębokiego uczenia analizuje obrazy, treści wejściowe i podwyższa jakość każdej sceny, jej kontrast, kolory abyś mógł poczuć autentyczną moc obrazu 8K.

Procesor odpowiada w dodatku za zarządzanie technologią Quantum Mini LED tak abyś ty mógł radować się niezwykle realistycznym obrazem. Przeżywaj w pełni każdą klatkę dzięki 33 milionom pikseli. Jakość czterokrotnie wyższa od 4K zapewni Ci ultra rzeczywisty obraz i jeszcze więcej satysfakcji z oglądania.

Odkryj barwy, które zapierają dech w piersiach. Technika Quantum Dot wypełni Twój obraz miliardem odcieni barw, które będą znakomite niezależnie od jasności. Nie pozwól, by światło odbijające się od telewizora przeszkodziło Ci w popołudniowym meczu lub wieczornym maratonie filmowym.

Dzięki Powłoce Antyrefleksyjnej możesz zapomnieć o rozpraszających odblaskach. Zajmij dowolne miejsce w salonie i zatrać się w tym, co lubisz oglądać najbardziej. Daj się wciągnąć w głębię obrazu. Kategoria telewizorów Neo QLED dzięki Quantum Mini LED proponuje piękne wrażenia z treści HDR.

technika Neo Quantum HDR 2000 nadaje głębi kolorom i powiększa kontrast każdej sceny zezwalając dojrzeć nawet najdrobniejsze szczegóły. Dostrzegaj każdy detal pod każdym kątem. Ultra duży Kąt Widzenia zapewnia wspaniały obraz nawet z boku, a Ty za każdym razem masz najlepsze miejsce przed telewizorem.

Kinowa jakość brzmienia Doświadczaj brzmień o kinowej jakości z technologią Dźwięku Podążającego za Obiektem +. Wbudowany system głośników (4.2.2) dostarczy Ci więcej realizmu i specyficznych wrażeń.

Otaczaj się harmonijnym współbrzmieniem dwóch sprzętów. Funkcja Q-Symphony powoduje, iż głośniki telewizora Samsung QE85QN800AT 85" synchronizują się z soundbarem, gwarantując Ci wzmocniony i wciągający dźwięk, dla jeszcze bardziej intensywnych wrażeń.

Ciesz się zoptymalizowanym dźwiękiem, który dostosowuje się do Twojego otoczenia. Bez względu na to, gdzie umieścisz swój telewizor, zawsze możesz doświadczać perfekcyjnego brzmienia. Na podstawie analizy swojego otoczenia, telewzior wygeneruje dźwięk doskonale przypasowany do Twojej przestrzeni.

Prawdziwe piękno tkwi w minimalizmie Nie musisz iść na kompromis między elegancją a wciągającymi wrażeniami z oglądania. Absolutnie bezgran...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.