Menu

TV LED Samsung UE43AU7172

Cechy produktu
  • Producent Samsung 
  • Przekątna ekranu 43 "
  • Funkcje Smart TV 
  • Złącza HDMI
Opis

Telewizor Samsung UE 43AU7172UXXH, teraz oglądając film, możesz poczuć się tak, jakbyś doświadczał go na żywo. Skrupulatna adaptacja odcieni gwarantuje żywy i bardziej realistyczny obraz. Odkrywaj moc odcieni w oszałamiającej rozdzielczości 4K.

Procesor Crystal 4K zapewnia skalowanie obrazu wyjściowego do rozdzielczości zbliżonej do 4K, a proces mapowania barw zapewni bardziej realistyczne odwzorowanie barw. Ciesz się stanowczo płynnym ruchem w każdym oglądanym meczu.

Dzięki unikatowej poprawie ruchu możesz cieszyć się lepszą dynamiką bez opóźnień i rozmyć w transmitowanych wydarzeniach sportowych. Poczuj się jakbyś znalazł się w centrum akcji. Rozdzielczość czterokrotnie wyższa od Full HD zapewnia bardziej ostry i wyrazisty obraz i jeszcze więcej satysfakcji z oglądania.

Zanurz się w głębi oglądanej sceny dzięki technice HDR, która reguluje poziom jasności, wyciągając bogate spektrum barw i detali, które możesz dostrzegać choćby w najciemniejszych i najjaśniejszych kadrach.

Smukła i elegancka obudowa sprawia, że telewizor harmonijnie wtapia się w otoczenie, gwarantując bezkompromisowy efekt. Nie pozwól, aby cokolwiek zaburzyło harmonijny wygląd Twojego telewizora. System Maskowania Kabli pomoże Ci uporządkować wszystkie przewody i ukryć je w stojaku....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.