Menu

TV LED Sony KD-65XH9096

Cechy produktu

  • Producent Sony 
  • Tuner DVB-T, DVB-C, DVB-S 

Opis

Szerszy zakres i większa staranność reprodukowanych barw technika TRILUMINOS powiększa paletę barw poza zakres reprodukowany poprzez typowe telewizory. Analizuje i przetwarza informacje przy wykorzystaniu naszych procesorów X1, by barwy stały się jeszcze bardziej naturalne i precyzyjne, a obrazy — jeszcze bardziej realistyczne.

Realistyczny obraz Przekonaj się, ile realizmu może zyskać obraz, gdy ujawnią się w nim wszystkie szczegóły. Technika podświetlenia Full Array LED rozszerza kontrast – niezależnie steruje jasnością poszczególnych stref diod LED,zniżyć jasność ciemnych fragmentów i rozświetlić jasne.

Dalsze wzmocnienie kontrastu zapewnia technologia X-tended Dynamic Range PRO, dopasowująca jasność do najmocniej intensywnych świateł i głębokiej czerni w cieniach. Fantastyczna rozdzielczość obrazu Procesor 4K HDR Processor X1 nadaje obrazowi 4K znakomity wygląd z bogatymi szczegółami i fakturami.

Filmy w rozdzielczości 2K i Full HD są poddawane interpolacji do rozdzielczości 4K, którą zagwarantuje technologia 4K X-Reality PRO. Technologia object-based HDR remaster Dzięki technologii object-based HDR remaster, odcienie poszczególnych obiektów na ekranie są analizowane, a ich kontrast adekwatnie przypasowany.

dzięki temu, że obiekty są remasterowane pojedynczo, telewizor lepiej odtwarza głębię, tekstury i bardziej realistyczny obraz. Wysoka jakość dźwięku Filmowe emocje w domu? Dzięki systemowi Dolby Vision sceny stają się żywsze i bardziej autentyczne.

Z kolei Dolby Atmos wypełnia pomieszczenie wszechogarniającym dźwiękiem przestrzennym. Głośnik X-balanced wzbogaci filmy i muzykę czystym dźwiękiem. Jego nowy, oryginalny kształt eksponuje smukłą sylwetkę telewizora i jakość dźwięku.

nieszablonowe połączenie dźwięku i obrazu Dźwięk ze zwykłego telewizora, w którym głośnik znajduje się pod ekranem, nieraz nie jest zsynchronizowany z obrazem. Model XH90 z technologią Acoustic Multi-Audio jest wyposażony w głośniki wysokotonowe zastosowane w ramkę telewizora.

dostosowują one dźwięk do obrazu, gwarantując naprawdę intensywne przeżycia. Doświadczaj dźwięku tak, jak gdyby dobiegał on z niezależnych głośników efektu przestrzennego. Technika S-Force Front Surround przetwarza sygnał wejściowy, aby zasymulować obecność wielu głośników efektu przestrzennego i zapewnić obszerniejsze emocje.

Wąska ramka i bezkompromisowa podstawa Dzięki wąskiej ramce z aluminium uwaga skupia się na akcji, a nie wszystkim wokół. Smukła podstawa z metalu ma minimalistyczny wygląd, rewelacyjnie korelujący z postępowymi wnętrzami.

Koniec z czekaniem Aplikacje błyskawicznie się otwierają, nie trzeba także czekać na ich przełączenie. Netflix uruchamia się teraz trzy razy szybciej. Google Play - Niewyczerpany zasób treści i aplikacji Sklep Google Play proponuje filmy, programy telewizyjne, gry i dużo innych tworzyw.

Masz dostęp do bezustannie rosnącego wyboru aplikacji, które pozwolą...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.