Menu

TV LED Sony KDL-50WF660

Cechy produktu

  • Producent Sony 
  • Przekątna ekranu 50 "

OpisWybrane cechyPrzekątna matrycy [cal] 50"
Gniazda HDMI 2
Klasa energetyczna A
Zgodny z uchwytem ściennym VESA 200 x 200 mm
Telewizor Full HD HDR z technologiami High Dynamic Range i X-Reality PRO i przyciskiem YouTube

Najważniejsze funkcje:
- Obsługuje technologię wideo HDR (High Dynamic Range),
- Full HD zapewnia najlepsze wrażenia HD,
- Dostęp do serwisu YouTube i innych treści dzięki zaimplementowanej karcie Wi-Fi.


Realizm w rozdzielczości Full HD

Dzięki rozdzielczości Full HD 1080p obraz, który oglądasz jest ostry, realistyczny i ma wyraźniejsze kontury - a to wszystko przy znikomych szumach.


Dostrzeż najdrobniejsze detale obrazu dzięki technice X-Reality PRO

X-Reality PRO optymalizuje każdy piksel, zapewniając nieszablonową czystość obrazu Full HD. W trakcie analizy poszczególnych klatek sceny są porównywane z naszą specjalną bazą danych obrazów, aby poprawić jakość, ograniczyć zakłócenia oraz uzyskać realistycznie odwzorowany obraz.


Gry w jakości HDR na PlayStation

Telewizor HDR do gier, który świetnie współpracuje z konsolami PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro. Zanurz się w realistycznych grach pełnych spektakularnych, żywych i intensywnych odcieni.


Korzystaj z błyskawicznego dostępu do serwisu YouTube po jednym kliknięciu

Przejdź prosto do serwisu YouTube i ciesz się ulubionymi filmami. W celu ułatwienia oglądania umieściliśmy na pilocie przycisk YouTube.


wyprodukowany do słuchania: tryb ClearAudio+

Naturalnie wyglądający obraz zasługuje na odpowiednią oprawę dźwiękową. Dzięki trybowi ClearAudio+ dźwięk z telewizora zdaje się dobiegać ze wszystkich stron. Muzyka, dialogi i efekty przestrzenne stają się czystsze i staranniejsze, niezależnie od źródła nagrania.


Wąska rama o wyglądzie aluminium

wyświetlacz otoczony jest cienką ramką, gwarantując maksymalny obszar wyświetlania. Dzięki aluminiowemu wykończeniu telewizor wygląda elegancko i stylowo.


Porządek z kablami

Ukryj przewody w podstawie i przechowuj je w jednym miejscu dzięki dołączonemu uchwytowi na przewody.
Ukryj wszystkie przewody z dekoderów lub odtwarzaczy Blu-ray w nieszablonowej podstawie.


Motionflow XR: płynna akcja na ekranie

nowoczesna technologia Motionflow XR zagwarantuje płynność i ostrość obrazu przy wyświetlaniu szybkich akcji. Jej działanie polega na generowaniu i wstawianiu dodatkowych obrazów między klatki oryginalnego materiału, z uwzględnieniem kluczowych części wizualnych na przystępnych klatkach.


technologia DSEE przywraca szczegółowość muzyki cyfrowej

technika Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) pozwala uniknąć efektu silnej cyfrowej kompresji dźwięku i umożliwia zrekonstruowanie utraconych częstotliwości (zwłaszcza wysokich) i gwarantuje naturalne, bardziej przestrzenne brzmienie.


zrównoważone brzmienie dzięki technologii Clear Phase

Telewizory BRAVIA™ korzystają z potężnego modelu komputerowego do analizy i niwelowania niedokładności w pracy głośników. Jest to możliwe dzięki bardziej starannemu „próbkowaniu" częstotliwości głośników. Uzyskane dane są wykorzystywane do wyrównania charakterystyki częstotliwościowej głośnika i zapewnienia czystego, naturalnego, przyjemnego w słuchaniu dźwięku.


technika S-Force Front Surround: dźwięk jak w kinie

Przenikający dźwięk przeniesie Cię w sam środek akcji. Technologia S-Force Front Surround naśladuje sposób, w jaki mózg koreluje źródła dźwięku, i adekwatnie modyfikuje stopnie głośności, opóźnienia, a także widma fal w dwukanałowym dźwięku stereo. Emulacja trójwymiarowego pola dźwiękowego zapewnia bogate, wierne brzmienie w rozległej strefie.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.