Menu

TV LED Sony XR-55A83J

Cechy produktu
  • Producent Sony 
  • Przekątna ekranu 55 "
Opis

Zanurz się w głębi obrazu i dźwięku OLED przełomowy procesor Zachwyć się głębią odcieni i kontrastem telewizora SONY OLED A83J. Jest to zasługą bezprecedensowego procesora Sony Cognitive Processor XR, który wykorzystuje ludzką perspektywę, żeby analizować i optymalizować setki tysięcy części w czasie rzeczywistym.

Kontrast XR OLED Pro progresywna technika Kontrast XR OLED Pro dostosowuje jasność wyświetlanego obrazu do intensywnych świateł i głębokiej czerni w zacienionych scenach. XR Triluminos Pro Dzięki tej technice, paleta barw generowanych poprzez telewizor SONY OLED X83J jest widocznie szersza.

To sprawia, że uzyskujesz nieporównaną pełnię i głębię obrazu. Ulubione filmy i seriale nabiorą nowych barw i dostrzeżesz nawet najsubtelniejsze różnice odcieni w każdej scenie. XR HDR Object-based Remaster technologia ta odpowiada za odpowiednie ustawienie kontrastu poszczególnych składników przedstawionych na ekranie.

dzięki czemu, iż są one analizowane pojedynczo, zyskujesz doskonałą głębię, a także jakość obrazu. Wszystkie detale są wyraźnie od siebie oddzielone, a Ty zachowujesz komfort oglądania ciemnych scen, na przykład odgrywanych nocą lub podczas deszczu.

4K XR Super Resolution Telewizor SONY A83J za sprawą wydajnego procesora skaluje treści o słabszej jakości,dopasować je do rozdzielczości 4K. Dzięki temu choćby starsze produkcje wyglądają oszałamiająco.

Wyraźniejszy obraz choćby w dynamicznych scenach Niektóre telewizory w scenach szybkich akcji wyświetlają zamazany obraz. Dzięki technice Motion Clarity dynamiczne i prędkie sceny pozostają wyraźne, ponieważ pomiędzy obrazy i sceny wstawiane są specjalnie generowane czarne klatki obrazu.

Rezultat to mniejsze rozmazanie i obszerniejsza płynność ruchu. HDMI 2.1 Telewizor SONY A83J jest wyekwipowany w interfejs HDMI 2.1, który może działać w oparciu o innowacyjne technologie. To oznacza rozszerzoną przepustowość udoskonaloną jakość obrazu w stosunku do poprzednich wersji interfejsu HDMI.

Możesz cieszyć się prawdziwie wysoką jakością obrazu! Acoustic Surface Audio + Dzięki technice Acoustic Surface Audio+ dźwięk dobiega prosto ze środka ekranu. Stwarzają go konkretne siłowniki za wyświetlaczem.

Ich wibracja powoduje powstanie dźwięku, który przemieszcza się z obrazem. Dźwięk przestrzenny XR Uzyskaj dźwięk przestrzenny za sprawą funkcji XR Surround. Dzięki czemu uzyskany jest dźwięk 3D bez konieczności używania głośników sufitowych lub zwróconych do góry.

Wzornictwo Bezramkowa kompozycja nadaje temu telewizorowi finezyjny wygląd i skupia całą uwagę na tym, co najważniejsze — obrazie. Stylistyka One Slate Telewizor SONY A83J za sprawą swego ascetycznego wykończenia idealnie wpasuje się do każdego wnętrza.

w dodatku wyświetla grafikę i prywatne fotografie, pozwala wybierać motywy wygaszacza ekranu i gwarantuje funkcje zegara. Wygodne sterowanie Pracą telewizora SONY X83J możesz sterować za pomocą pilota ze szczotkowanego aluminium albo używając komend głosowych.

dzięki czemu, iż urządzenie zastosowany mikrofon, możesz po prostu mówić do telewizora, by wyszukać ulubione filmy czy programy. Czujnik światła Dzięki zaimplementowaniu czujnika światła, telewizor SONY X83J automatycznie dostosowuje atrybuty jasności obrazu.

Dzięi temu równocześnie w słoneczny dzień, jak i późnymi wieczorami obraz jest ostry i miły dla naszych oczu. Zawartość zestawu Zakupując telewizor SONY OLED A83J, dostajesz urządzenie podstawowe, podstawę stołową, pilot, przewód zasilający oraz baterie.

Zadbaj o swoją wygodę W dbałości o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie. Nasi specjaliści zamontują podstawę, ustawią urządzenie we wyróznionym miejscu i podłączą do istniejącej i efektywnej instalacji.

w dodatku uruchomimy telewizor po raz pierwszy i zaprogramujemy dostępne kanały telewizji naziemnej. Za każdym razem sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.