Menu

TV LED TCL 32D4300

Cechy produktu
  • Producent TCL 
  • Przekątna ekranu 32 "
Opis

Telewizor TCL 32D4300 Telewizor o wysokiej jakości obrazu i dźwięku w smukłej obudowie Telewizor TCL 32D4300 to 32-calowy (81 cm) telewizor HD z panelem VA z technologią podświetlenia Direct LED dla ulepszonej równomierności podświetlenia, oddawania głębokiej czerni i wysokiego kontrastu.

Jakość to nie tylko obraz, lecz także dźwięk, w którym możesz polegać na technice Dolby Audio. Telewizor LED TCL 32D4300 jest wyekwipowany w tuner DVB-T2 (H.265) do naziemnej telewizji cyfrowej. Budowa jest elegancka w swojej smukłości i funkcjonalności, dlatego telewizor TCL pasuje do każdego wnętrza.

Wysoki kontrast i wysoki poziom szczegółowości Telewizor TCL 32D4300 zagwarantuje wysoki kontrast i głęboką czerń dzięki panelowi VA z podświetleniem Direct LED. Diody LED podświetlenia panelu są ułożone bezpośrednio za panelem, co lepszą równomierność podświetlenia.

progresywny procesor jakości obrazu w połączeniu z technologią Pure Image zapewnia wysoką transparentność i poziom szczegółowości w ciemnych i jasnych scenach telewizora TCL 32D4300. Wraz z rozdzielczością HD telewizor osiąga 100 PPI w skali punktacji jakości obrazu.

technika Dolby Audio to pewność jakości słuchania czystego i dynamicznego dźwięku. DVB-T2 Telewizor TCL 32D4300 mieści tuner do odbioru nowego standardu nadawania naziemnego DVB-T2 z kodekiem HEVC / H.265.

Dla Ciebie oznacza to, iż nie będziesz potrzebować żadnych dodatkowych zewnętrznych dekoderów do tego typu transmisji. Oprócz DVB-T2 telewizor LED TCL 32D4300 oferuje w dodatku wszystkie inne rodzaje tunerów, tj.

DVB-C i DVB-S2, dzięki czemu pasuje nie tylko do nadawania naziemnego (poprzez antenę), lecz także do telewizji kablowej albo satelitarnej z możliwością włożenia dekodera TV z kartą dostawców. Telewizor LED TCL 32D4300 proponuje ponadto wejście USB 2.0 do odtwarzania multimediów z dysków twardych albo dysków flash.

przystępna jest też funkcja teletekstu i elektroniczny przewodnik po programach - EPG.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.