Menu

TV LED Toshiba 49UL3063

Cechy produktu

  • Producent Toshiba 

Opis

HDR10 i HLG (Hybrydowy Log Gamma)
Dając Ci więcej możliwości dostępu do treści HDR, nasze telewizory obsługują nie tylko charakterystyczny format video HDR, HDR10, ale także Hybrydowy Log Gamma albo "HLG". Ta kompatybilność z przyszłościowymi modelami HLG powoduje, że pewnego dnia będziesz mógł oglądać transmisje HDR na antenie.

Dolby Vision HDR
Zanurz się w akcji na ekranie jednego z naszych telewizorów zgodnych z Dolby Vision marki Toshiba. Preferowany format wideo HDR poprzez twórców filmowych na całym świecie, Dolby Vision wykorzystuje dynamiczne metadane do odczytywania i obliczania właściwego poziomu jasności dla każdej klatki telewizyjnej.

TRU Picture Engine
technologia TRU Picture Technology zagwarantuje płynne, zwiększone i bardziej szczegółowe wyświetlanie obrazu niezależnie od tego, co oglądasz.

4K UHD HDR
Nagrodzony logo 4K HDR Ultra HD, wszystkie nasze telewizory 4K HDR udowodniły, że dostarczają i wiernie wyświetlają zawartość 4K HDR w całej swojej okazałości.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.