Menu

TV LED Toshiba 58UA4B63

Cechy produktu
  • Producent Toshiba 
Opis

Telewizor LED 58 cali 58UA4B63DG Ten olśniewający telewizor 4K ma wszystkie atuty Androida, w tym zastosowany Chromecast i Asystent Google, połączone w przepięknym, bezramkowym designie. Oglądaj tysiące filmów, programów i gier dzięki wbudowanym w standardzie Google Play, Disney+, Netflix, YouTube, Prime Video i Freeview Play.

ponadto, TRU Micro Dimming i TRU Resolution, dla lepszego kontrastu i przeskalowanego w górę, bardziej wyrafinowanego obrazu. Android TV TELEWIZOR WPASOWANY W TWÓJ ŚWIAT Odkryj świat tysiąca filmów, seriali i gier razem z Android TV!

Zadawaj pytania i otrzymuj odpowiedzi bezpośrednio na ekranie swego telewizora dzięki systemowi Android i Google Voice Assistant. Dodatkowo, dzięki wbudowanemu systemowi Chromecast w prosty sposób udostępnisz na ekranie swego telewizora filmy i zdjęcia bezpośrednio z telefonu albo komputera.

Google Assistant Użyj głosu, by wyszukiwać programy, sterować telewizorem, planować dzień i nie tylko. Po prostu zapytaj Google. Chromecast built in Przesyłaj strumieniowo swoją ulubioną rozrywkę z telefonu, tabletu lub laptopa do telewizora.

4K UHD HDR Wszystkie nasze telewizory 4K HDR, odznaczone logo 4K HDR Ultra HD, obsługują i wiernie wyświetlają treści w rozdzielczości 4K HDR w ich pełnej krasie

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.