Menu

TV LED Toshiba 65UA4B63

Cechy produktu
  • Producent Toshiba 
Opis

4K UHD HDR: Wszystkie nasze telewizory 4K HDR, odznaczone logo 4K HDR Ultra HD, obsługują i wiernie wyświetlają treści w rozdzielczości 4K HDR w ich pełnej krasie.

Chromecast built in: Oglądaj filmy, seriale, telewizję na żywo filmy na YouTube i przesyłaj zdjęcia bezpośrednio na swój telewizor z każdego urządzenia w Twoim domu. Dzięki zastosowanemu systemowi Chromecast dzielenie się rozrywką nigdy nie było tak proste!

Google Assistant: szybki dostęp do Twoich ulubionych filmów i seriali, możliwość zadawania pytań bezpośrednio na ekranie i jeszcze więcej inteligentnych funkcji zyskasz dzięki zastosowanemu systemowi Google Assistant. Wypróbuj także jego dopełniające możliwości i stwórz niesamowity kinowy klimat dzięki systemom przypasowania oświetlenia i możliwości kontrolowania sparowanych sprzętów przy użyciu głosu.

Android TV: Odkryj świat tysiąca filmów, seriali i gier razem z Android TV! Zadawaj pytania i otrzymuj odpowiedzi bezpośrednio na ekranie swojego telewizora dzięki systemowi Android, a także Google Voice Assistant. Dodatkowo, dzięki zaimplementowanemu systemowi Chromecast w prosty sposób udostępnisz na ekranie swego telewizora filmy i zdjęcia bezpośrednio z telefonu albo komputera.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.