Menu

TV LED Xiaomi TV P1 50

Cechy produktu

  • Producent Xiaomi 

Opis

Telewizor Xiaomi Mi TV P1 31665 50" Czarny konstrukcja bez ramki zapewniająca nieszablonowe wrażenia wizualne Ta bezprecedensowa konstrukcja bez ramek z trzech stron oferuje wyższy stosunek ekranu do pokrywy i kąt widzenia 178°, zapewniając bardziej realistyczne i przyjemne wrażenia podczas oglądania.

Czerp więcej radości z oglądania z telewizorem Xiaomi Mi TV P1 31665! Poczuj magię rozdzielczości 4K Ultra HD. Obsługa Dolby Vision® i HDR10+ zagwarantuje wysokiej jakości detale jednocześnie w ciemnych, jak i jasnych scenach Rozdzielczość 4K UHD w telewizorze Xiaomi Mi TV P1 31665 zagwarantuje realistyczny obraz o skrupulatniejszej szczegółowości i pokaźniejszej głębi.

Wyższy zakres dynamiki zagwarantuje jaśniejsze jasne odcienie i ciemniejsze cienie, polepszając ostrość, kontrast i odcień obrazów, a realistyczny poziom szczegółów pozwala zobaczyć więcej niż kiedykolwiek wcześniej.

obszerna gama kolorów zagwarantuje bogate i żywe kolory znaczna gama odcieni, która zapewnia do 94% pokrycia DCI-P3, w połączeniu z wyświetlaczem obsługującym 1,07 miliarda barw, zapewnia niezwykłą, realistyczną jakość obrazu z żywymi kolorami i szczegółami.

Na telewizorze Xiaomi Mi TV P1 31665 wszystko będzie wyśmienicie widoczne. Wygładzanie ruchu MEMC zagwarantuje pokaźniejszą płynność bez wstrząsów Funkcja MEMC może samoczynnie wstawiać klatki kompensacji w materiałach o niskiej liczbie klatek na sekundę,zlikwidować rozrywanie i wstrząsy ekranu, zapewniając pokaźniejszą płynność prędkich ruchów podczas m.in.

wydarzeń sportowych i wyścigów samochodowych. Oglądaj mecze swej ulubionej drużyny bez obaw o słabą jakość obrazu z telewizorem Xiaomi Mi TV P1 31665. Android TV – łatwiejszy sposób na rozrywkę, którą uwielbiasz.

Wykorzystaj swój głos, żeby stworzyć nieprzeciętne otoczenie Uprość sobie korzystanie z rozrywki dzięki Android TV. Uzyskaj dostęp do ponad 400 000 filmów i programów, a także pobierz ponad 7000 aplikacji z jednego miejsca.

niełatwe operacje można wykonać za pomocą prostych poleceń głosowych w zasięgu do trzech metrów. Poproś Asystenta Google o kontrolę nad telewizorem Xiaomi Mi TV P1 31665, udzielenie odpowiedzi na pytania oraz podgląd kalendarza.

Przyznaj mu kontrolę nad wszystkimi urządzeniami inteligentnego domu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.