Menu

CORNILLEAU STÓŁ TENISOWY 300X DELTA OUTDOOR SZARY

Cechy produktu

  • Producent CORNILLEAU 

Opis

Stół tenisowy 300X marki Cornilleau to model asygnowany do stosowania zewnętrznego. Jest odporny na zróżnicowane warunki atmosferyczne dlatego bez obaw możesz przechowywać go na zewnątrz. Stół będzie rewelacyjnie sprawował się o każdej porze roku, to Ty wybierasz kiedy masz ochotę na granie, niezależnie od pogody. Jest to rewelacyjny dobór dla całej rodziny. Dzięki podwójnemu systemowi zabezpieczeń DSI, a także podwójnym kołom i solidnym hamulcom, każdy poradzi sobie z jego obsługą.

Jeżeli szukasz stołu, który możesz umieścić równocześnie w domu jak i ogrodzie, wybierz 300X. To dobry dobór na początek rodzinnej przygody z tenisem stołowym. Eksperci z Cornilleau we Francji zapewniają przynajmniej 10 lat dobrej zabawy.

powłoka ANTYREFLEKSYJNA: Powierzchnia 5 mm blatu wytwarzanego ze specjalnego laminatu żywicznego pokryta jest specjalną powłoką antyrefleksyjną SOFTMAT®. Struktura blatu jest wytrzymała na zarysowania, uderzenia, promienie UV nieskomplikowana w czyszczeniu.

Aluminiowa rama w połączeniu z blatem daje grubość 55 mm i dzięki niemu jakość odbić dorównuje najbardziej mistrzowskim stołom. Wszystkie stoły do stosowania zewnętrznego zapewniają gwarancję przynajmniej 10 lat korzystnej zabawy.

dostosowywanA SIATKA: Siatka ma prosty i instynktowny w obsłudze system regulacji napięcia. Pozwala to na świetne przypasowanie jej przed rozpoczęciem gry.

LICZNIK PUNKTÓW: Przy krawędziach stołu znajdują się manualne liczniki punktów gry. Poręczne, użyteczne i satysfakcjonujące gdy wygrywasz.

KIESZENIE NA AKCESORIA: użyteczne kieszenie umieszczone po obydwu stronach stołu, pozwalają przechowywać 4 rakietki i 4 piłeczki. Takie rozwiązanie zagwarantuje szybki dostęp do niezbędnych akcesoriów bez zbędnego szukania, oraz ułatwi utrzymanie porządku.

wielkie KOŁA Z HAMULCAMI: Stoły ping pongowe Cornilleau mają obszerne podwójne koła o grubości 32 mm i średnicy 200 mm. Takie rozwiązanie zwiększa toczenie kół, a także stabilność stołu. Obszerniejsze koło łatwo wtoczy się przez znaczne przeszkody takie jak schody, progi kamienie. Łatwiej pokonuje gęstą trawę i inne nierówności, z kolei dwa hamulce wspaniałą stabilność i bezpieczeństwo podczas gry. Jest to także nad wyraz przydatne gdy stół jest przechowywany na lekko nierównej powierzchni.

REGULACJA I STABILNOŚĆ: Średnica ruchomej stopki to aż 104 mm, a zakres regulacji wysokości to -1 do +5 cm. Dzięki temu stół możesz jednostajnie ustawić nawet na nierównej powierzchni ogrodu tak, żeby grało się wygodnie.

informacje technologicznE:

rodzaj blatu: 5 mm laminat żywiczny

Rama blatu: alucynk, grubość 50 mm

Grubość pełna: 55 mm

Kolor blatu: niebieski

Pokrycie powierzchni blatu: SOFTMAT®

System blokowania blatu: DSI®, 16 punktów blokujących, blokada w dwóch pozycjach.

Nogi stołu: grube, umocnione plastikiem, średnica ruchomej stopy 104 mm, zakres regulacji wysokości -1 do +5 cm

Siatka: regulacja napięcia, składana

Koła: 8 sztuk po 32 x 200 mm (grubość x średnica), instalowane w parach, 2 hamulce

wymiary stołu po rozłożeniu: 76 x 274 x 152,5 cm

rozmiary stołu złożonego: 75 x 167 x 155 cm

Waga stołu: 56 kg, w opakowaniu 66 kg

Norma: EN 14468-1; klasa C

Kraj produkcji: Francja

Gwarancja: 10 lat cały stół

przystępność części: 20 lat od daty zakupu

Przeznaczenie: użytek domowy, a także w hotelach

zastosowanE TECHNOLOGIE:

SOFTMAT®: Specjalna opatentowana matowa powłoka stołu, dzięki której od blatu odbija się 3 razy mniej promieni słonecznych. Gwarantuje ona udoskonalony komfort gry, ponieważ promienie nie odbijają się od stołu i nie rażą oczu graczy. Zwiększa to skupienie się na piłeczce i nie męczy wzroku.

COMPACT TECHNOLOGY®: opatentowany system zagwarantuje maksimum bezpieczeństwa i łatwość składania stołu. Złożony stół nie zajmuje dużo miejsca i jest jednostajny w trakcie przechowywania, a także transportowania. Ta technika pozwala nam także na grę w pojedynkę poprzez złożenie tylko jednego z blatów.

DSI (Double Security Integree)®: Podwójny system zabezpieczeń. Centralny uchwyt zwalniający przystępne rozkładanie i składanie stołu. System składa się z 16 punktów blokujących, które zapobiegają upadkowi blatu. System blokuje w dodatku stół w trakcie otwierania w pozycji pół otwartej pod kątem 65 poziomów. Uniemożliwia wypadkom w trakcie otwierania, wyjątkowo przez dzieci, a także osoby słabsze i niższe. Innym słowy blat nie uderzy nas w głowę albo nie opadnie bez wcześniejszego zablokowania.

FRANCUSKA RECEPTURA: Kluczem do sukcesu Cornilleau jest progresywne podejście do projektowania oraz produkcji stołów i akcesoriów. Marka przykłada dużą wagę do wprowadzania nowych technologii i rozwiązań, dlatego od ponad 50 lat jest niekwestionowanym liderem na rynku.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.