Menu

CORNILLEAU STÓŁ TENISOWY 300X OUTDOOR SZARY

Cechy produktu

  • Producent CORNILLEAU 

Opis

Stół tenisowy 300X marki Cornilleau to model przeznaczony do wykorzystania zewnętrznego. Jest oporny na zróżnicowane warunki atmosferyczne dlatego bez obaw możesz przechowywać go na zewnątrz. Stół będzie perfekcyjnie sprawował się o każdej porze roku, to Ty wybierasz kiedy masz ochotę na granie, niezależnie od pogody. Jest to nieprzeciętny wybór dla całej rodziny. Dzięki podwójnemu systemowi zabezpieczeń DSI, a także podwójnym kołom i potężnym hamulcom, każdy poradzi sobie z jego obsługą.

Jeżeli szukasz stołu, który możesz umieścić jednocześnie w domu jak i ogrodzie, wybierz 300X. To dobry dobór na początek rodzinnej przygody z tenisem stołowym. Eksperci z Cornilleau we Francji zapewniają przynajmniej 10 lat prawidłowej zabawy.

powłoka ANTYREFLEKSYJNA: Powierzchnia 5 mm blatu produkowanego ze specjalnego laminatu żywicznego pokryta jest specjalną powłoką antyrefleksyjną SOFTMAT®. Struktura blatu jest niepodatna na zarysowania, uderzenia, promienie UV prosta w czyszczeniu.

Aluminiowa rama w połączeniu z blatem daje grubość 55 mm i dzięki niemu jakość odbić dorównuje najmocniej fachowym stołom. Wszystkie stoły do wykorzystania zewnętrznego zapewniają gwarancję przynajmniej 10 lat dobrej zabawy.

regulowanA SIATKA: Siatka posiada prosty i instynktowny w obsłudze system regulacji napięcia. Pozwala to na nadzwyczajne dobranie jej przed rozpoczęciem gry.

LICZNIK PUNKTÓW: Przy krawędziach stołu znajdują się manualne liczniki punktów gry. Poręczne, praktyczne i satysfakcjonujące gdy wygrywasz.

KIESZENIE NA AKCESORIA: poręczne kieszenie umieszczone po obydwu stronach stołu, pozwalają przechowywać 4 rakietki i 4 piłeczki. Takie rozwiązanie zapewnia szybki dostęp do koniecznych akcesoriów bez zbędnego szukania, i ułatwi utrzymanie porządku.

pokaźne KOŁA Z HAMULCAMI: Stoły ping pongowe Cornilleau mają duże podwójne koła o grubości 32 mm i średnicy 200 mm. Takie rozwiązanie zwiększa toczenie kół, a także stabilność stołu. Obszerniejsze koło z łatwością wtoczy się poprzez wielkie przeszkody takie jak schody, progi kamienie. Łatwiej pokonuje gęstą trawę i inne nierówności, z kolei dwa hamulce doskonałą stabilność i bezpieczeństwo podczas gry. Jest to także stanowczo przydatne gdy stół jest przechowywany na lekko nierównej powierzchni.

REGULACJA I STABILNOŚĆ: Średnica ruchomej stopki to aż 104 mm, a zakres regulacji wysokości to -1 do +5 cm. Dzięki czemu stół możesz stabilnie ustawić choćby na nierównej powierzchni ogrodu tak, żeby grało się komfortowo.

informacje technologicznE:

wariant blatu: 5 mm laminat żywiczny

Rama blatu: alucynk, grubość 50 mm

Grubość pełna: 55 mm

Kolor blatu: szary

Pokrycie powierzchni blatu: SOFTMAT®

System blokowania blatu: DSI®, 16 punktów blokujących, blokada w dwóch pozycjach.

Nogi stołu: grube, wzmocnione plastikiem, średnica ruchomej stopy 104 mm, zakres regulacji wysokości -1 do +5 cm

Siatka: regulacja napięcia, składana

Koła: 8 sztuk po 32 x 200 mm (grubość x średnica), instalowane w parach, 2 hamulce

wymiary stołu po rozłożeniu: 76 x 274 x 152,5 cm

wymiary stołu złożonego: 75 x 167 x 155 cm

Waga stołu: 56 kg, w opakowaniu 66 kg

Norma: EN 14468-1; klasa C

Kraj produkcji: Francja

Gwarancja: 10 lat cały stół

dostępność części: 20 lat od daty zakupu

Przeznaczenie: użytek domowy, a także w hotelach

zaimplementowanE TECHNOLOGIE:

SOFTMAT®: Specjalna zastrzeżona matowa powłoka stołu, dzięki której od blatu odbija się 3 razy mniej promieni słonecznych. Zapewnia ona lepszy komfort gry, ponieważ promienie nie odbijają się od stołu i nie rażą oczu graczy. Powiększa to skupienie się na piłeczce i nie męczy wzroku.

COMPACT TECHNOLOGY®: zastrzeżony system zagwarantuje maksimum bezpieczeństwa i łatwość składania stołu. Złożony stół nie zajmuje dużo miejsca i jest zrównoważony podczas przechowywania oraz transportowania. Ta technika pozwala nam także na grę w pojedynkę poprzez złożenie tylko jednego z blatów.

DSI (Double Security Integree)®: Podwójny system zabezpieczeń. Centralny uchwyt zwalniający przystępne rozkładanie i składanie stołu. System składa się z 16 punktów blokujących, które zapobiegają upadkowi blatu. System blokuje w dodatku stół podczas otwierania w pozycji pół otwartej pod kątem 65 poziomów. Zapobiega wypadkom w trakcie otwierania, istotnie przez dzieci oraz osoby słabsze i niższe. Innym słowy blat nie uderzy nas w głowę lub nie opadnie bez wcześniejszego zablokowania.

FRANCUSKA RECEPTURA: Kluczem do sukcesu Cornilleau jest innowacyjne podejście do projektowania oraz produkcji stołów i akcesoriów. Producent przykłada dużą wagę do wprowadzania nowych technologii i rozwiązań, dlatego od ponad 50 lat jest niekwestionowanym liderem na rynku.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.