Menu

CORNILLEAU STÓŁ TENISOWY 400X OUTDOOR NIEBIESKI

Cechy produktu

  • Producent CORNILLEAU 

Opis

Stół tenisowy 400X producenta Cornilleau to najwyższy model przeznaczonej do stosowania zewnętrznego serii Sport. Jest to wspaniały dobór dla całej rodziny. Dzięki podwójnemu systemowi zabezpieczeń DSI, a także podwójnym kołom i solidnym hamulcom, każdy poradzi sobie z jego obsługą. Stół oporny jest na warunki atmosferyczne i znakomicie sprawdzi się w ogrodzie lub na tarasie.

Dynamiczny wygląd 400X łączy w sobie klasę i innowacyjność. Projektanci zadbali o najmniejsze detale, bazując na opinii klientów, a także własnym 50 letnim doświadczeniu. Eksperci z Cornilleau we Francji zapewniają przynajmniej 10 lat prawidłowej zabawy.

powłoka ANTYREFLEKSYJNA: Powierzchnia 5 mm blatu tworzonego ze specjalnego laminatu żywicznego pokryta jest specjalną powłoką antyrefleksyjną SOFTMAT®. Struktura blatu jest odporna na zarysowania, uderzenia, promienie UV łatwa w czyszczeniu.

dostosowywanA SIATKA: Siatkę przy zamykaniu stołu można schować między blatami, a następnie wygiąć na bok. Zapewnia to zmniejszenie zajmowanego miejsca i zabezpiecza ją przed rozerwaniem. Siatka posiada system regulacji napięcia.

LICZNIK PUNKTÓW: Przy krawędziach stołu znajdują się manualne liczniki punktów gry. Użyteczne, użyteczne i satysfakcjonujące gdy wygrywasz.

KIESZENIE NA AKCESORIA: użyteczne kieszenie umieszczone po obydwu stronach stołu, pozwalają przechowywać 4 rakietki i 4 piłeczki. Takie rozwiązanie zagwarantuje szybki dostęp do koniecznych akcesoriów bez zbędnego szukania, oraz ułatwi utrzymanie porządku.

ALUMINIOWA RAMA: Aluminiowa rama w połączeniu z blatem daje grubość 55 mm i dzięki niemu jakość odbić dorównuje najistotniej profesjonalnym stołom. Wszystkie stoły do wykorzystywania zewnętrznego zapewniają gwarancję przynajmniej 10 lat dobrej zabawy.

znaczne KOŁA Z HAMULCAMI: Stoły ping pongowe Cornilleau posiadają spore podwójne koła o grubości 32 mm i średnicy 200 mm. Takie rozwiązanie zwiększa toczenie kół oraz stabilność stołu. Większe koło z łatwością wtoczy się przez wielkie przeszkody takie jak schody, progi kamienie. Łatwiej pokonuje gęstą trawę i inne nierówności, z kolei dwa hamulce genialną stabilność i bezpieczeństwo w trakcie gry. Jest to także bardzo przydatne gdy stół jest przechowywany na lekko nierównej powierzchni.

REGULACJA I STABILNOŚĆ: Średnica ruchomej stopki to aż 104 mm, a zakres regulacji wysokości to -1 do +5 cm. Dzięki czemu stół możesz stabilnie ustawić nawet na nierównej powierzchni ogrodu tak, by grało się wygodnie.

informacje technologicznE:

rodzaj blatu: 5 mm laminat żywiczny

Rama blatu: alucynk, grubość 50 mm

Grubość całkowita: 55 mm

Kolor blatu: niebieski

Pokrycie powierzchni blatu: SOFTMAT®

System blokowania blatu: DSI®, 16 punktów blokujących, blokada w dwóch pozycjach.

Nogi stołu: grube, umocnione plastikiem, średnica ruchomej stopy 104 mm, zakres regulacji wysokości -1 do +5 cm

Siatka: regulacja napięcia, składana

Koła: 8 sztuk po 32 x 200 mm (grubość x średnica), instalowane w parach, 2 hamulce

wymiary stołu po rozłożeniu: 76 x 274 x 152,5 cm

rozmiary stołu złożonego: 74 x 161 x 155,5 cm

Waga stołu: 58 kg, w opakowaniu 68 kg

Norma: EN 14468-1; klasa C

Kraj produkcji: Francja

Gwarancja: 10 lat cały stół

dostępność części: 20 lat od daty zakupu

Przeznaczenie: użytek domowy i w hotelach

zastosowanE TECHNOLOGIE:

SOFTMAT®: Specjalna opatentowana matowa powłoka stołu, dzięki której od blatu odbija się 3 razy mniej promieni słonecznych. Zagwarantuje ona lepszy komfort gry, ponieważ promienie nie odbijają się od stołu i nie rażą oczu graczy. Zwiększa to skupienie się na piłeczce i nie męczy wzroku.

COMPACT TECHNOLOGY®: opatentowany system zapewnia maksimum bezpieczeństwa i łatwość składania stołu. Złożony stół nie zajmuje dużo miejsca i jest stabilny podczas przechowywania i transportowania. Ta technika pozwala nam także na grę w pojedynkę przez złożenie tylko jednego z blatów.

DSI (Double Security Integree)®: Podwójny system zabezpieczeń. Centralny uchwyt zwalniający przystępne rozkładanie i składanie stołu. System składa się z 16 punktów blokujących, które zapobiegają upadkowi blatu. System blokuje w dodatku stół podczas otwierania w pozycji pół otwartej pod kątem 65 poziomów. Uniemożliwia wypadkom w trakcie otwierania, bardzo przez dzieci i osoby słabsze i niższe. Innym słowy blat nie uderzy nas w głowę albo nie opadnie bez wcześniejszego zablokowania.

FRANCUSKA RECEPTURA: Kluczem do sukcesu Cornilleau jest innowacyjne podejście do projektowania, a także produkcji stołów i akcesoriów. Producent przykłada dużą wagę do wprowadzania nowych technice i rozwiązań, dlatego od ponad 50 lat jest niekwestionowanym liderem na rynku.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.