Menu

CORNILLEAU STÓŁ TENISOWY 600X OUTDOOR NIEBIESKI

Cechy produktu

  • Producent CORNILLEAU 

Opis

Stół tenisowy 600X do korzystania zewnętrznego zapewni Ci prawdziwie fachowe emocje w zaciszu własnego domu. Nowoczesne technologie zastosowane przy produkcji sprawiają, iż odczucia gry podobne są do tych na mistrzowskich stołach.

600X firmy Cornilleau został zaprojektowany tak,zjednoczyć się do każdego wyglądu wnętrza bądź ogrodu. Łączy w sobie klasę, elegancję i nowoczesność. Projektanci zadbali o najmniejsze szczegóły, dodając do nowej kolekcji stołów kilka ważnych dodatków, bazując na opinii klientów, a także własnym 50 letnim doświadczeniu. Licznik, uchwyty na napoje, ochrona rogów stołu czy kompletnie chowana siatka przy składaniu są szczegółami, które wyróżniają stół na tle innych. Eksperci z Cornilleau we Francji zapewniają przynajmniej 10 lat prawidłowej zabawy.

warstwa ANTYREFLEKSYJNA: Powierzchnia 7 mm blatu wytworzonego ze specjalnego laminatu żywicznego pokryta jest specjalną powłoką antyrefleksyjną MATTOP®. Struktura blatu jest wytrzymała na zarysowania, uderzenia, promienie UV prosta w czyszczeniu.

Gruba aluminiowa rama w połączeniu z blatem daje grubość 67mm i dzięki niemu jakość odbić dorównuje najmocniej mistrzowskim stołom. Wszystkie stoły do użytkowania zewnętrznego gwarantują gwarancję przynajmniej 10 lat dobrej zabawy.

regulowanA SIATKA: Siatka przy zamykaniu stołu samoczynnie chowa się pomiędzy blatami. Zapewnia to zmniejszenie zajmowanego miejsca i zabezpiecza ją przed rozerwaniem lub złamaniem słupka mocującego. Siatka posiada system regulacji wysokości i napięcia.

PODAJNIK PIŁEK: bardzo użyteczny, usytuowany od strony każdego zawodnika pod blatem stołu. Podajnik gromadzi jedną piłeczkę. Od teraz dodatkowa piłeczka będzie zawsze pod ręką.

LICZNIK PUNKTÓW: Przy krawędziach stołu znajdują się manualne liczniki punktów gry. Praktyczne, funkcjonalne i satysfakcjonujące gdy wygrywasz.

KIESZENIE NA AKCESORIA: funkcjonalne kieszenie umieszczone po obydwu stronach stołu, pozwalają przechowywać 4 rakietki i 6 piłeczek. Takie rozwiązanie zagwarantuje szybki dostęp do potrzebnych akcesoriów bez zbędnego szukania, oraz ułatwi utrzymanie porządku.

UCHWYTY I KIESZENIE NA NAPOJE: Stoły 600X i 700X zostały wyekwipowane jako jedyne z całej gamy stołów Outdoor w wysuwany uchwyt na napoje, a także kieszeń na butelkę z każdej strony stołu. Jest to jeden z najmocniej wyczekiwanych poprzez dotychczasowych klientów dodatków. Tenis stołowy jest niezwykle dynamiczną grą, wymaga stosownego nawodnienia, wyjątkowo w upalne dni. Gra z butelką w ręce, rozlany napój na nierównej trawie czy blacie stołu nie stanowi już problemu.

UCHWYT TRANSPORTOWY: zezwala na uniesienie stołu w trakcie transportowania po nierównym podłożu takim jak schody czy progi. Ułatwia także przewożenie stołu po bardziej wymagającym podłożu np. Gęstej trawie bądź piasku.

ZABEZPIECZENIE ROGÓW: Rogi stołów narażone są na przypadkowe uderzenia rakietką lub uszkodzenia podczas transportu. Dlatego wszystkie zostały zabezpieczone ponadto gumowymi narożnikami. Zagwarantuje to maksymalne bezpieczeństwo w trakcie gry.

wielkie KOŁA Z HAMULCAMI: Stoły ping pongowe Cornilleau mają obszerne podwójne koła o grubości 32 mm i średnicy 200 mm. Takie rozwiązanie zwiększa toczenie kół oraz stabilność stołu. Większe koło z łatwością wtoczy się przez duże przeszkody takie jak schody, progi kamienie. Łatwiej pokonuje gęstą trawę i inne nierówności, z kolei dwa hamulce rewelacyjną stabilność i bezpieczeństwo w trakcie gry. Jest to także szczególnie przydatne gdy stół jest przechowywany na lekko nierównej powierzchni.

REGULACJA I STABILNOŚĆ: Średnica ruchomej stopki to aż 104 mm, a zakres regulacji wysokości to -1 do +5 cm. Dzięki temu stół możesz jednostajnie ustawić choćby na nierównej powierzchni ogrodu tak, żeby grało się wygodnie.

informacje technicznE:

typ blatu: 7 mm laminat żywiczny

Atest: FFTT leisure (high quality) - Francuskiej Federacji Tenisa Stołowego

Rama blatu: alucynk, grubość 60 mm

Grubość kompletna: 67 mm

Kolor blatu: niebieski

Pokrycie powierzchni blatu: MATTOP®

System blokowania blatu: DSI®, 16 punktów blokujących, blokada w dwóch pozycjach.

Nogi stołu: grube, wzmocnione plastikiem, średnica ruchomej stopy 104 mm, zakres regulacji wysokości -1 do +5 cm

Siatka: regulacja napięcia i wysokość, składana w pełni

Koła: 8 sztuk po 32 x 200 mm (grubość x średnica), instalowane w parach, 2 hamulce

Uchwyty na napoje: dwa uchwyty na kubki i dwie kieszenie na butelki

Podajnik do piłek: dwa, jeden po każdej stornie stołu

wymiary stołu po rozłożeniu: 76 x 274 x 152,5 cm

wymiary stołu złożonego: 74 x 164 x 155 cm

Waga stołu: 77 kg, w opakowaniu 90 kg

Norma: EN 14468-1; klasa C

Kraj produkcji: Francja

Gwarancja: 10 lat cały stół

przystępność części: 20 lat od daty zakupu

Przeznaczenie: użytek domowy, a także w hotelach i firmach

zastosowanE TECHNOLOGIE:

MATTOP®: Specjalna opatentowana matowa powłoka stołu, dzięki której od blatu odbija się 10 razy mniej promieni słonecznych. Gwarantuje ona rewelacyjny komfort gry, ponieważ promienie nie odbijają się od stołu rażąc oczy graczy. Rozszerza to skupienie się na piłeczce i nie męczy wzroku.

COMPACT TECHNOLOGY®: zastrzeżony system zapewnia maksimum bezpieczeństwa i łatwość składania stołu. Złożony stół nie zajmuje dużo miejsca i jest stabilny podczas przechowywania oraz transportowania. Ta technologia pozwala nam także na grę w pojedynkę przez złożenie tylko jednego z blatów.

DSI (Double Security Integree)®: Podwójny system zabezpieczeń. Centralny uchwyt zwalniający nieskomplikowane rozkładanie i składanie stołu. System składa się z 16 punktów blokujących, które zapobiegają upadkowi blatu. System blokuje dodatkowo stół podczas otwierania w pozycji pół otwartej pod kątem 65 stopni. Uniemożliwia wypadkom w trakcie otwierania, stanowczo przez dzieci, a także osoby słabsze i niższe. Innym słowy blat nie uderzy nas w głowę lub nie opadnie bez wcześniejszego zablokowania.

FRANCUSKA RECEPTURA: Kluczem do sukcesu Cornilleau jest innowacyjne podejście do projektowania, a także produkcji stołów i akcesoriów. Marka przykłada dużą wagę do wprowadzania nowych technologii i rozwiązań, dlatego od ponad 50 lat jest niekwestionowanym liderem na rynku.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.