Menu

Stół tenisowy Cornilleau 300X Delta Outdoor

Cechy produktu

  • Producent CORNILLEAU 
  • Rodzaj stół 

Opis

https://youtu.be/bsmOme1eviw

Stół tenisowy 300X firmy Cornilleau to model przeznaczony do wykorzystywania zewnętrznego. Jest niepodatny na przeróżne warunki atmosferyczne dlatego bez obaw możesz przechowywać go na zewnątrz. Stół będzie wyśmienicie sprawował się o każdej porze roku, to Ty wybierasz kiedy masz ochotę na granie, niezależnie od pogody. Jest to genialny dobór dla całej rodziny. Dzięki podwójnemu systemowi zabezpieczeń DSI oraz podwójnym kołom i mocnym hamulcom, każdy poradzi sobie z jego obsługą.

Jeżeli szukasz stołu, który możesz umieścić równocześnie w domu jak i ogrodzie, wybierz 300X. To korzystny wybór na początek rodzinnej przygody z tenisem stołowym. Eksperci z Cornilleau we Francji gwarantują przynajmniej 10 lat korzystnej zabawy.

warstwa ANTYREFLEKSYJNA: Powierzchnia 5 mm blatu wytwarzanego ze specjalnego laminatu żywicznego pokryta jest specjalną powłoką antyrefleksyjną SOFTMAT®. Struktura blatu jest wytrzymała na zarysowania, uderzenia, promienie UV nietrudna w czyszczeniu.

Aluminiowa rama w połączeniu z blatem daje grubość 55 mm i dzięki niemu jakość odbić dorównuje najbardziej mistrzowskim stołom. Wszystkie stoły do stosowania zewnętrznego gwarantują gwarancję przynajmniej 10 lat prawidłowej zabawy.

dostosowywanA SIATKA: Siatka posiada prosty i intuicyjny w obsłudze system regulacji napięcia. Pozwala to na nadzwyczajne dopasowanie jej przed rozpoczęciem gry.

LICZNIK PUNKTÓW: Przy krawędziach stołu znajdują się manualne liczniki punktów gry. Poręczne, praktyczne i satysfakcjonujące gdy wygrywasz.

KIESZENIE NA AKCESORIA: poręczne kieszenie umieszczone po obydwu stronach stołu, pozwalają przechowywać 4 rakietki i 4 piłeczki. Takie rozwiązanie zapewnia szybki dostęp do niezbędnych akcesoriów bez zbędnego szukania,, a także ułatwi utrzymanie porządku.

obfite KOŁA Z HAMULCAMI: Stoły ping pongowe Cornilleau mają pokaźne podwójne koła o grubości 32 mm i średnicy 200 mm. Takie rozwiązanie powiększa toczenie kół oraz stabilność stołu. Większe koło łatwo wtoczy się poprzez duże przeszkody takie jak schody, progi kamienie. Łatwiej pokonuje gęstą trawę i inne nierówności, z kolei dwa hamulce wyśmienitą stabilność i bezpieczeństwo w trakcie gry. Jest to także niezwykle przydatne gdy stół jest przechowywany na lekko nierównej powierzchni.

REGULACJA I STABILNOŚĆ: Średnica ruchomej stopki to aż 104 mm, a zakres regulacji wysokości to -1 do +5 cm. Dzięki temu stół możesz zrównoważenie ustawić nawet na nierównej powierzchni ogrodu tak, żeby grało się wygodnie.

informacje technicznE:

typ blatu: 5 mm laminat żywiczny

Rama blatu: alucynk, grubość 50 mm

Grubość całkowita: 55 mm

Kolor blatu: niebieski

Pokrycie powierzchni blatu: SOFTMAT®

System blokowania blatu: DSI®, 16 punktów blokujących, blokada w dwóch pozycjach.

Nogi stołu: grube, wzmocnione plastikiem, średnica ruchomej stopy 104 mm, zakres regulacji wysokości -1 do +5 cm

Siatka: regulacja napięcia, składana

Koła: 8 sztuk po 32 x 200 mm (grubość x średnica), instalowane w parach, 2 hamulce

wymiary stołu po rozłożeniu: 76 x 274 x 152,5 cm

wymiary stołu złożonego: 75 x 167 x 155 cm

Waga stołu: 56 kg, w opakowaniu 66 kg

Norma: EN 14468-1; klasa C

Kraj produkcji: Francja

Gwarancja: 10 lat cały stół

dostępność części: 20 lat od daty zakupu

Przeznaczenie: użytek domowy, a także w hotelach

zaimplementowanE TECHNOLOGIE:

SOFTMAT®: Specjalna zastrzeżona matowa warstwa stołu, dzięki której od blatu odbija się 3 razy mniej promieni słonecznych. Zagwarantuje ona ulepszony komfort gry, ponieważ promienie nie odbijają się od stołu i nie rażą oczu graczy. Powiększa to skupienie się na piłeczce i nie męczy wzroku.

COMPACT TECHNOLOGY®: opatentowany system zagwarantuje maksimum bezpieczeństwa i łatwość składania stołu. Złożony stół nie zajmuje dużo miejsca i jest jednostajny w trakcie przechowywania, a także transportowania. Ta technika pozwala nam także na grę w pojedynkę przez złożenie tylko jednego z blatów.

DSI (Double Security Integree)®: Podwójny system zabezpieczeń. Centralny uchwyt zwalniający proste rozkładanie i składanie stołu. System składa się z 16 punktów blokujących, które uniemożliwiają upadkowi blatu. System blokuje na dodatek stół podczas otwierania w pozycji pół otwartej pod kątem 65 stopni. Zapobiega wypadkom podczas otwierania, istotnie przez dzieci i osoby słabsze i niższe. Innym słowy blat nie uderzy nas w głowę albo nie opadnie bez wcześniejszego zablokowania.

FRANCUSKA RECEPTURA: Kluczem do sukcesu Cornilleau jest progresywne podejście do projektowania, a także produkcji stołów i akcesoriów. Marka przykłada dużą wagę do wprowadzania nowych technologii i rozwiązań, dlatego od ponad 50 lat jest niekwestionowanym liderem na rynku.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.