Menu

Stół tenisowy Cornilleau 400X Delta Outdoor

Cechy produktu

  • Producent CORNILLEAU 
  • Rodzaj stół 

Opis

Stół tenisowy 400X DELTA firmy Cornilleau to najwyższy model dedykowanej do stosowania zewnętrznego serii Sport. Jest to idealny wybór dla całej rodziny. Dzięki podwójnemu systemowi zabezpieczeń DSI i podwójnym kołom i konkretnym hamulcom, każdy poradzi sobie z jego obsługą. Stół oporny jest na warunki atmosferyczne i wyśmienicie sprawdzi się w ogrodzie lub na tarasie.

Dynamiczny wygląd 400X DELTA łączy w sobie klasę i postępowość. Projektanci zadbali o najmniejsze szczegóły, bazując na opinii klientów oraz własnym 50 letnim doświadczeniu. Eksperci z Cornilleau we Francji zapewniają przynajmniej 10 lat korzystnej zabawy.

powłoka ANTYREFLEKSYJNA: Powierzchnia 5 mm blatu wytwarzanego ze specjalnego laminatu żywicznego pokryta jest specjalną warstwą antyrefleksyjną SOFTMAT®. Struktura blatu jest niepodatna na zarysowania, uderzenia, promienie UV łatwa w czyszczeniu.

regulowanA SIATKA: Siatkę przy zamykaniu stołu można schować pomiędzy blatami, a następnie wygiąć na bok. Zapewnia to zmniejszenie zajmowanego miejsca i zabezpiecza ją przed rozerwaniem. Siatka posiada system regulacji napięcia.

LICZNIK PUNKTÓW: Przy krawędziach stołu znajdują się manualne liczniki punktów gry. Ergonomiczne, praktyczne i satysfakcjonujące gdy wygrywasz.

KIESZENIE NA AKCESORIA: użyteczne kieszenie umieszczone po obydwu stronach stołu, pozwalają przechowywać 4 rakietki i 4 piłeczki. Takie rozwiązanie zapewnia szybki dostęp do potrzebnych akcesoriów bez zbędnego szukania, i ułatwi utrzymanie porządku.

ALUMINIOWA RAMA: Aluminiowa rama w połączeniu z blatem daje grubość 55 mm i dzięki niemu jakość odbić dorównuje najmocniej fachowym stołom. Wszystkie stoły do stosowania zewnętrznego gwarantują gwarancję przynajmniej 10 lat korzystnej zabawy.

szerokie KOŁA Z HAMULCAMI: Stoły ping pongowe Cornilleau posiadają pokaźne podwójne koła o grubości 32 mm i średnicy 200 mm. Takie rozwiązanie rozszerza toczenie kół oraz stabilność stołu. Pokaźniejsze koło z łatwością wtoczy się poprzez wielkie przeszkody takie jak schody, progi kamienie. Łatwiej pokonuje gęstą trawę i inne nierówności, z kolei dwa hamulce znakomitą stabilność i bezpieczeństwo podczas gry. Jest to także niezwykle przydatne gdy stół jest przechowywany na lekko nierównej powierzchni.

REGULACJA I STABILNOŚĆ: Średnica ruchomej stopki to aż 104 mm, a zakres regulacji wysokości to -1 do +5 cm. Dzięki czemu stół możesz zrównoważenie ustawić nawet na nierównej powierzchni ogrodu tak, by grało się wygodnie.

dane technicznE:

rodzaj blatu: 5 mm laminat żywiczny

Rama blatu: alucynk, grubość 50 mm

Grubość kompletna: 55 mm

Kolor blatu: niebieski

Pokrycie powierzchni blatu: SOFTMAT®

System blokowania blatu: DSI®, 16 punktów blokujących, blokada w dwóch pozycjach.

Nogi stołu: grube, usztywnione plastikiem, średnica ruchomej stopy 104 mm, zakres regulacji wysokości -1 do +5 cm

Siatka: regulacja napięcia, składana

Koła: 8 sztuk po 32 x 200 mm (grubość x średnica), instalowane w parach, 2 hamulce

wymiary stołu po rozłożeniu: 76 x 274 x 152,5 cm

rozmiary stołu złożonego: 74 x 161 x 155,5 cm

Waga stołu: 58 kg, w opakowaniu 68 kg

Norma: EN 14468-1; klasa C

Kraj produkcji: Francja

Gwarancja: 10 lat cały stół

przystępność części: 20 lat od daty zakupu

Przeznaczenie: użytek domowy i w hotelach

zastosowanE TECHNOLOGIE:

SOFTMAT®: Specjalna zastrzeżona matowa powłoka stołu, dzięki której od blatu odbija się 3 razy mniej promieni słonecznych. Zapewnia ona udoskonalony komfort gry, ponieważ promienie nie odbijają się od stołu i nie rażą oczu graczy. Rozszerza to skupienie się na piłeczce i nie męczy wzroku.

COMPACT TECHNOLOGY®: zastrzeżony system gwarantuje maksimum bezpieczeństwa i łatwość składania stołu. Złożony stół nie zajmuje dużo miejsca i jest stabilny w trakcie przechowywania i transportowania. Ta technika pozwala nam także na grę w pojedynkę poprzez złożenie tylko jednego z blatów.

DSI (Double Security Integree)®: Podwójny system zabezpieczeń. Centralny uchwyt zwalniający przystępne rozkładanie i składanie stołu. System składa się z 16 punktów blokujących, które zapobiegają upadkowi blatu. System blokuje dodatkowo stół w trakcie otwierania w pozycji pół otwartej pod kątem 65 poziomów. Zapobiega wypadkom podczas otwierania, bardzo poprzez dzieci oraz osoby słabsze i niższe. Innym słowy blat nie uderzy nas w głowę lub nie opadnie bez wcześniejszego zablokowania.

FRANCUSKA RECEPTURA: Kluczem do sukcesu Cornilleau jest progresywne podejście do projektowania, a także produkcji stołów i akcesoriów. Marka przykłada dużą wagę do wprowadzania nowych technice i rozwiązań, dlatego od ponad 50 lat jest niekwestionowanym liderem na rynku.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.