Menu

Stół tenisowy Cornilleau Competition 540 ITTF

Cechy produktu

  • Producent CORNILLEAU 
  • Rodzaj stół 

Opis

oferujący świetny stosunek jakości do ceny stół 540 ITTF jest odpowiedni do tego, abyś mógł grać w pierwszej lidze bez rujnowania Twojego portfela. Dzięki blatowi o grubości 22 mm i jego powłoce SKILLTOP, właściwa szybkość i jakość odbić są zagwarantowane. Stół ten jest w najwyższym stopniu sugerowany przez ITTF jako stół klubowy.


Podwójne kółka z hamulcami (hamulec na każdym kółku), ogumowane - zapewniają stabilność po zablokowaniu i doskonałą mobilność w trakcie transportu.


Do produkcji stołu użyto najwyższej jakości wytrzymałych tworzyw i elementów.


System regulacji napięcia i wysokości siatki umożliwia jej świetne dopasowanie. Ponadto słupki przymocowane są na stałe do stołu, co zezwala na zaoszczędzenie czasu i pozwala uniknąć uszkodzeń blatu związanych z przykręcanymi siatkami.


Siatka przy zamykaniu stołu samoczynnie chowa się między blatami, co zagwarantuje zmniejszenie zajmowanego miejsca i bezpieczeństwo.


duże nogi stołu ze stopkami poziomującymi gwarantują stabilność stołu i znakomite wypoziomowanie.


Dzięki specjalnej konstrukcji, stół dopasowany jest do gry zawodników na wózkach inwalidzkich i ma atest ITTF W i spełnia wszystkie standardy.


produkt zaprojektowany i stworzony we Francji.Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.