Menu

Duży termos obiadowy z uchwytem Stanley Legendary Classic czarny 0,94L (10-07937-004)

Cechy produktu
  • Producent Stanley 
  • Pojemność 940 ml
Opis

PRÓŻNIOWY TERMOS OBIADOWY ZE SKŁADANĄ RĄCZKĄ O POJ. PRAWIE 1LSPRAWDZI SIĘ W KAŻDYCH WARUNKACH POGODOWYCHUniwersalny termos asygnowany na 3-4 porcje zupy, gulaszu albo potrawki. Wygodną, składaną rączkę.Podwójne ścianki z izolacją próżniową utrzymują gorącą temperaturę posiłku do 20 godzin, a zimną (niezbędne gdy upał) do 24 godzin.Zakrętka termosu pełni także rolę miseczki (poj.

354 ml, średnica 9 cm), a izolacja pomiędzy ściankami zagwarantuje cieplny komfort trzymania w dłoni. Korek wraz z silikonową uszczelką zapewniają 100% szczelność.pokaźny otwór (7cm) ułatwia napełnianie,, a także utrzymanie wnętrza termosu w czystości.Termos produkowany z istotnie wytrzymałej stali rdzoodpornej 18/8, naturalnie wolnej od BPA.Korpus próżniowy oraz korek należy myć ręcznie.

Zakrętkę można myć w zmywarce.Podawane atrybuty dotyczące utrzymania temperatury dotyczą pełnego naczynia, nieotwieranego przez określony czas. Otwieranie naczynia i częściowe opróżnianie łączy się z szybszą utratą początkowej temperatury.

Dla wydłużenia czasu utrzymania temperatury zaleca się, by najpierw wypełnić naczynie gorącą wodą i pozostawić na pięć minut szczelnie zamknięte, po czym opróżnić i napełnić docelowym napojem albo potrawą oraz szczelnie zamknąć.

w przypadku gdy przechowywany ma być produkt zimny lub chłodny należy użyć wody zimnej....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.