Menu

Domowy test płodności DLA MĘŻCZYZN 2szt.

Cechy produktu

  • Producent Hangzhou AllTest Biotech Co., Ltd. 

Opis

Domowy test płodności dla panów 2szt. W jednym opakowaniu Niniejszy zestaw służy do domowego sprawdzenia płodności mężczyzny przez określenie stężenia plemników w nasieniu (metoda kolometryczna).

Test wskazuje czy liczba plemników jest wystarczająco wysoka (powyżej 15 milionów/ml)w chwili owulacji po odbytym stosunku mogło dojść do zapłodnienia.

Niskie stężenie plemników oznacza, że zajście w ciążę jest mało prawdopodobne. W sytuacji gdy wynik wskazuje na niskie stężenie należy skonsultować się z lekarzem, który może doradzić, jak wzmocnić i poprawić jakość nasienia oraz rozszerzyć liczebność plemników.

Porównanie pola testowego A z polem referencyjnym B Przy porównaniu pola testowego A z kolorem referencyjnym B (aktualna wartość referencyjna Światowej Organizacji Zdrowia WHO to: 15 milionów/ml) można rozpoznać, że jeśli zabarwienie pola testowego A jest jaśniejsze od zabarwienia pola testowego B to ilość plemników jest niska, jeśli zaś zabarwienie pola A jest ciemniejsze od zabarwienia pola B wtedy liczba plemników korzystna.

dodatkowe informacje W pakiecie znajdują się 2szt. Testu.
Nie używaj ponownie testu. Każdy test może być wykorzystany wyłącznie jeden raz.
artykuł nowy, oryginalnie zapakowany. W opakowaniu znajduje się ulotka z instrukcją obsługi w j. Angielskim. Do zestawu załączona jest dodatkowo ulotka z instrukcją w j. Polskim.
towar atest CE

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.