Menu

Skeppshult - Tłuczek do mięsa

Cechy produktu
  • Producent Skeppshult 
Opis

Szwedzka producent Skeppshult od ponad wieku stawia na solidność, solidność, naturalność oraz zdrowie. To akcentuje ją spomiędzy innych i wysuwa na prowadzenie wśród czołowych producentów kuchennych naczyń. Zachowując tradycję oraz klasyczne i pierwotne metody produkcji, podążając przy tym za współczesnością, stworzyła unikatowe produkty kuchenne.

Patelnie, garnki, młynki, pojemniki, moździerze. Skandynawski powiew firmy Skeppshult powoduje, że gotowanie na całym świecie to, poza poczuciem przyjemności, świadomość solidności, wielofunkcyjność oraz wyjątkowy design.marka Skeppshult stworzyła żeliwny tłuczek do mięsa.

Waga oraz zarys tłuczka umożliwią Tobie dokładne przygotowanie mięsa. Trwałe żeliwo gwarantuje wieloletnią żywotność tłuczka.właściwości tłuczka:- rozmiary: 7 x 7 cm- Wysokość: 7 cm- Waga: 1,6 kgNaturalność i przyjaźń wobec przyrody – tak w skrócie można określić szwedzką markę Skeppshult.

Stawia na naturalne składniki, które trwałość produktów. Skeppshult to także opozycja wobec masowo produkowanych towarów niskiej jakości. Od ponad 100 lat buduje potężne i nieszablonowe garnki, patelnie oraz dodatki uformowane z trwałego żelaza.

Skeppshult to szwedzka tradycja podążająca śladami postępowości.Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem producenta Skeppshult w Polsce. Nabywając w naszym sklepie, posiadają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego towaru.

Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz na dodatek martwić się dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.