Menu

MSW Tokarka do drewna - 500W - 2700 obr./min MSW-WL450 - 3 LATA GWARANCJI

Cechy produktu

  • Producent MSW 

Opis

Tokarka do drewna Tokarka firmy MSW może być użytkowana do przeróżnych prac związanych z obróbką drewna. Pozwoli wytoczyć wysokiej jakości produkty (miski, talerze, nogi do stołu itp.) o wyjątkowych cechach.

Model MSW-WL450 to wyśmienity sprzęt jednocześnie dla amatorów, jak i profesjonalistów. też jako wybór dla osób, poszukujących niedrogiej, pierwszej tokarki. Solidność – moc silnika 500W i wytrzymała konstrukcja bezawaryjność, a także długą żywotność urządzenia Regulacja prędkości wrzeciona – regulacja prędkości w zakresie 690-2700 obr./min przydaje się podczas toczenia twardych albo miękkich gatunków drewna Regulacja konika tokarskiego – pozwala na prędkie i nietrudne znalezienie środka, aby zmieścić całą długość obrabianych przedmiotów Regulacja podparcia narzędzia – zapewnia właściwe wsparcie dla narzędzia obrotowego Płyta czołowa – tokarka do drewna posiada płytę czołową o średnicy 80 mm, która jest przeznaczona do toczenia bez wrzeciona

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.