Menu

TF1 Toner H-26APF (CF226A) (T0014490) Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Producent TF1 
  • Rodzaj toner 

Opis

Nasze zalety:Toner jest fabrycznie NOWY Toner jest gotowy do natychmiastowego wykorzystywania w drukarce ( plug'n'play)Oryginalnie zapakowany. Dokument ISO 9001Gwarantuje nadzwyczajnej jakości wydruki. Testowany przez polskiego dystrybutora ma gwarancję - 24 miesiące. Do każdego zakupu wystawiamy paragon lub na życzenie klienta fakturę VAT Paczka jest profesjonalnie zapakowana. Gwarantujemy pełną, mistrzowską obsługę przed i po sprzedażową. Nabywając w naszym sklepie nie ponosisz żadnego ryzyka!Dajemy gwarancję satysfakcji, a także 100% zadowolenia i bezpieczeństwa.Jeśli nie będziesz chciał/a skorzystać z zakupionego u nas towaru, możesz go nam odesłać do 10 dni, a my zwrócimy Ci pieniądze.

pasuje do drukarek HP:

HP Laser Jet Pro MFP M426dw
HP Laser Jet Pro MFP M426fdw
HP Laser Jet Pro M402n
HP Laser Jet Pro M402dn
HP Laser Jet Pro M402dw

a także wszystkie inne gdzie producent zaleca używanie tonerów o symbolu CF226A, 26A

Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią optymalnie własność ich właścicieli, wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności oferowanych produktów z różnymi urządzeniami i produktami.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.