Menu

Lekki plecak w motylki Topgal BAZI 22003 G

Cechy produktu
  • Producent Topgal 
  • Rodzaj plecak 
Opis

parametry główne: waży mniej niż 1 kg! niesprężyste plecy bez stelaża mnóstwo odblasków dwustopniowa regulacja szelek i pas piersiowy Lekki plecak z dwiema komorami i dwiema kieszeniami z przodu to genialny wybór do szkoły do 1-3 klasy.

Wzór plecaka jest szczególnie wykwintny - kolorowe motyle i kwiaty na granatowym tle. Turkusowe zamki. Design, który jest nieprzemijalny i błyskawicznie się nie znudzi. Nowy fason plecaka BAZI zaprojektowaliśmy tak, aby służył niepokaźnym dzieciom.

Plecak jest szczególnie lekki - nie waży nawet 1 kg. Ma dwie komory, dwie szerokie kieszenie z przodu na śniadaniówkę, piórnik i inne drobiazgi. Wszystko w plecaku wyszuka swoje miejsce - instynktowna organizacja wyposażenia szkolnego.

Plecy w plecaku BAZI są nieelastyczne, uformowane z utwardzonej pianki. Szelki są wielkie, miękkie i anatomicznie ukształtowane. Posiadają dwustopniową regulację - górna ustala odległość plecaka od pleców, a dolna wysokość na plecach.

Plecakdopasujesz do znikomego dziecka i z niego błyskawicznie nie wyrośnie. Pas piersiowy znajdujący się na szelkach można wyregulować. Pomoże on ustabilizować szelki, więc nie będą się zsuwać z wąskich ramion dziecka.

Plecak BAZI posiada format A4, ma dwie pokaźne komory. Tylna komora jest spora, wejdą do niej najcięższe książki. Przednia komora jest węższa, zawiera kieszeń z siateczki i miejsce na wpisanie informacji właścicielki plecaka.

Z przodu plecaka są dwie kieszenie. Głęboka kieszeń jest szczególnie pojemna - ma podobną objętość, jak komora główna. Można w niej przenosić śniadaniówkę ZOLA (nie jest wyposażeniem). We wnętrzu kieszeni jest uchwyt na klucze, więc będą w jednym miejscu.

Na tej kieszeni jest naszyta mniejsza. Wejdzie do niej piórnik PENN 22003 (nie jest wyposażeniem). Po obu stronach plecaka są kieszenie na butelkę o objętości max. 0,5 litra. Taką butelkę możesz dokupić w akcesoriach pod nazwą ZIVA.

Plecak BAZI ma dużo części odblaskowych. Są umieszczone z przodu, z boków i na szelkach. Odblaski doceniamy zwłaszcza po zmroku albo zimą - zwiększają widoczność dziecka - i to jeszcze jak! przejrzyj na zdjęciach szczegółowych plecaka.

Funkcje dopełniające: materiał plecaka nie przemoknie, bo ma we wnętrzu membranę wodoodporną grube dno plecaka jest oporne na ścieranie - materiał TOPDURA plecak ma uchwyt do przenoszenia w ręce i drugi do powieszenia, plecak nie stoi samodzielnie plecak był testowany w laboratorium ITC Zlin i przeszedł test celująco Porada: Plecak jest ultralekki,nawet w pierwszej klasie dzieci muszą nosić dużo książek, co ma wpływ na ostateczną wagę.

Sprawdzaj zawartość plecaka - niech pamiętniki, zabawki i inne drobiazgi zostaną w domu, żeby plecak był lżejszy.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.