Menu

Plecak młodzieżowy Topgal RUBI 20027 G

Cechy produktu

  • Producent Topgal 
  • Rodzaj plecak 

Opis

Plecak młodzieżowy dla dziewczyn od 6 klasy szkoły podstawowej dwie pojemne komory, dwie kieszenie z przodu, dwie kieszenie z boków odpowiedni od 150 cm wzrostu niesprężyste plecy z stelażem, szerokie szelki Stylowy plecak w czarnym odcieniu i z wzorem liści w kolorze cyrankowym, teal.

Dwie komory i dwie kieszenie przednie, boczna sprężysta kieszeń na butelkę charakteryzują fason plecaka RUBI. Plecak ma sztywne plecy z wewnętrznym stelażem aluminiowym i spore komfortowe szelki. Plecy są anatomicznie uformowane, więc swobodny przepływ powietrza.

Cały system pleców powoduje komfort podczas noszenia ciężkiego plecaka. Pas piersiowy znajdujący się na szelkach jest dostosowywany, można go połączyć do jednostkowych potrzeb ucznia. Tylną komorę plecaka warto używać do przenoszenia najcięższych książek.

Komora ta zawiera kieszeń na laptop (do wielkości 15,4 cala) i kieszeń na tablet. Elektronika nie jest wyposażeniem plecaka, ale kto nie nosi sprzętu ze sobą może w kieszeniach umieścić zeszyty. Przednia komora zawiera mnóstwo miejsca na zeszyty i kieszeń z siateczki na dokumenty.

Z przodu plecaka są dwie kieszenie. Mniejsza kieszeń znajduje się na górze, a druga dolna jest nad wyraz głęboka. Z boków plecaka są dwie kieszenie. Jedna z nich ma pas kompresyjny do przypięcia znacznej butelki 1,5 litra, aby nie wypadła w drodze do szkoły, czy na uczelnię.

Butelka nie jest wyposażeniem plecaka. Odblaski w linii plecaków RUBI są dyskretnie wkomponowane w design, lecz wieczorem są nie do przeoczenia. Części odblaskowe znajdują się na szelkach, z boków przy zakończeniach zamków i na przodzie plecaka.

Co jeszcze fajnego jest w plecaku RUBI 20027: dno plecaka to TOPDURA, czyli gruby materiał, który wytrzyma przeciążenia materiał plecaka z powłoką wodoodporną uchwyt do przenoszenia plecaka w ręce możliwość zakupu piórnika saszetki ETUE 20027

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.