Menu

Plecak młodzieżowy Topgal RUBI 20034 B

Cechy produktu

  • Producent Topgal 
  • Rodzaj plecak 

Opis

Plecak młodzieżowy od 6 klasy podstawowej, dla uczniów szkoły przeciętnej, technikum, liceum dwie pojemne komory, dwie kieszenie z przodu, dwie kieszenie z boków wielkość dla młodzieży od 150 cm wzrostu sztywne plecy z stelażem Stylowy plecak w czarnych odcieniach z elementami khaki w miejskim stylu.

Dwie komory i dwie kieszenie przednie, boczna elastyczna kieszeń na butelkę znamionują fason plecaka RUBI. Plecak ma sztywne plecy z wewnętrznym stelażem aluminiowym, a także znaczne komfortowe szelki. System pleców jest zaprojektowany z myślą o młodzieży o wzroście od 150 cm.

Plecy są anatomicznie uformowane, więc luźny przepływ powietrza. Cały system pleców powoduje komfort podczas noszenia ciężkiego plecaka. Pas piersiowy znajdujący się na szelkach jest regulowany, można go zespoić do jednostkowych potrzeb ucznia.

Młodzież doceni zwłaszcza tylną komorę plecaka, która gromadzi kieszeń na laptop (do wielkości 15,4 cala) i kieszeń na tablet. Elektronika nie jest wyposażeniem plecaka, lecz kto nie nosi sprzętu ze sobą może w kieszeniach umieścić zeszyty.

W tej komorze należy przenosić najcięższe książki. Przednia komora zawiera mnóstwo miejsca na zeszyty i kieszeń z siateczki na dokumenty. Z przodu plecaka są dwie kieszenie. Mniejsza kieszeń znajduje się na górze, a druga dolna jest bardzo głęboka.

Z boków plecaka są dwie kieszenie. Jedna z nich ma pas kompresyjny do przypięcia obfitej butelki 1,5 litra, aby nie wypadła w drodze do szkoły, czy na uczelnię. Butelka nie jest wyposażeniem plecaka.

Odblaski w serii plecaków RUBI są dyskretnie wkomponowane w design, ale wieczorem są nie do przeoczenia. Elementy odblaskowe znajdują się na szelkach, z boków przy zakończeniach zamków i na przodzie plecaka.

Co jeszcze fajnego jest w plecaku RUBI 20034: dno plecaka to TOPDURA, czyli gruby materiał, który wytrzyma przeciążenia materiał plecaka z warstwą wodoodporną uchwyt do przenoszenia plecaka w ręce możliwość dokupienia piórnika saszetki ETUE 20034

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.