Menu

Plecak szkolny Topgal ELLY 19014 B

Cechy produktu

  • Producent Topgal 
  • Rodzaj plecak 

Opis

Nowy typ plecaka dla chłopaków do 1-4 klasy. Dziewczyny szanujące ciemne również mogą wybrać ten model. Plecak dla dzieci choćby z drobną postawą ciała lekka kompozycja i wielka pojemność praktycznie ukształtowane szelki z pasem piersiowym nowość – dwie kieszenie boczne demonstrujemy plecak z fantastycznym designem klocków i postaci rodem z gier (także tych retro)!

Rodzicom spodoba się ten plecak ze względu na niską wagę – waży jedynie 0,86 kg! To mniej niż torebka cukru:) Dzieciom spodobają się postacie, dwie przywieszki do plecaka, pokaźna objętość komór i kieszeni.

Plecy w plecaku są anatomicznie ukształtowane, lekkie i nieelastyczne. Wraz z podwójnie dostosowywanymi szelkami i pasem piersiowym powodują obszerny komfort noszenia. W dodatku końcówki pasków regulacyjnych można estetycznie zapiąć – posiadają wszyte magnesy i nie będą zwisać koło rąk dziecka.

Zapięty pas piersiowy to dodatkowa ochrona przed zsuwaniem się szelek z wąskich ramion dziecka. Tylna komora plecaka jest najszersza i najmocniej pojemna. Polecamy przenosić w niej ciężkie i wielkie książki albo teczki na zeszyty.

Przednia komora jest węższa, przeznaczona na zeszyty, piórnik PENN 19014 (nie jest wyposażeniem plecaka). W tej komorze jest dodatkowa kieszeń zapinana na zamek i miejsce na wpisanie danych właściciela plecaka.

Głęboka przednia kieszeń służy do przenoszenia śniadania oraz kluczy – jest w niej specjalny uchwyt na klucze. Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas najważniejsze. Czy to w drodze do szkoły, czy na wycieczce dziecko musi być widoczne.

Plecak pokaźne odblaski z przodu, z boków i na szelkach. A gdzie przenosić butelkę na napój? Z boków plecaka są dwie kieszenie w których można przenosić butelkę czy bidon (nie są wyposażeniem plecaka).

miękki uchwyt do przenoszenia plecaka w ręce uszko do powieszenia plecaka na haczyku ławki szkolnej wytrzymałe dno produkowane z materiału Topdura z plastikowymi stopkami materiał impregnowany jakość plecaka przetestowana poprzez Instytut Badań i Certyfikacji w Zline Porada: Plecak ma dwie kieszenie po obu stronach.

Jeśli w jednej kieszeni umieścisz pełną butelkę wody to postaraj się zrównoważyć plecak i do drugiej kieszeni umieścić przedmiot z podobną wagą. Wyważenie plecaka spowoduje, iż nie będziesz obciążać jednostronnie plecaka i dziecka.

Polecamy nalać do butelki trochę syropu owocowego, a wodę uzupełnić w szkole - mniej do noszenia, lżej na plecach.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.