Menu

Plecak szkolny Topgal ENDY 18017 G

Cechy produktu

  • Producent Topgal 
  • Rodzaj plecak 

Opis

Plecak z obrazkami słodkich piesków dla najmłodszych dziewczynek idealny do 1-3 klasy dwie komory - dobra organizacja przyborów szkolnych 4 obrazki piesków są wyposażeniem plecaka lekka budowa - waży mniej aniżeli kilogram!

Plecak szkolny, który uraduje dziewczynki z powodu obrazków piesków i rodziców z powodu niskiej wagi. Plecak ma plecy z twardej anatomicznie wyprofilowanej pianki. Szelki także są wyprofilowane i podwójnie regulowane.

dzięki czemu plecak scali się choćby do niepokaźnej dziewczynki. Pas piersiowy w dodatku ustabilizuje plecak na wąskich ramionach dziecka. Dwie komory to dla pierwszaka gwarancja nietrudnego podglądu zawartości plecaka.

Najcięższe książki polecamy umieścić w tylnej komorze. W komorze przedniej znajduje się nieduża kieszeń na zamek i miejsce na wpisanie danych właścicielki plecaka. Z przodu plecaka znajduje się głęboka kieszeń w której można przenosić śniadanie.

Wyposażeniem kieszeni jest uchwyt na klucze. Dzięki temu dziecko nie musi ich szukać na dnie plecaka - będą zawsze w jednym miejscu. Z boku plecaka jest kieszeń na butelkę (nie jest wyposażeniem). W razie niedokręcenia butelki woda nie zaleje książek, więc katastrofy nie będzie.

duże odblaski to szare pola - odbijają one światło po zmroku i w niełatwych warunkach pogodowych. Jak? zobaczcie w szczegółowych zdjęciach plecaka, zrobiliśmy staranny test. Do plecaka można dokupić piórnik PENN 18017.

dodatkowo plecak posiada: materiał plecaka z warstwą przeciwdeszczową uchwyt do powieszenia plecaka na haczyku ławki szkolnej i uchwyt do przenoszenia plecaka w ręce, plecak nie stoi samodzielnie grube dno wodoodporne z materiału TOPDURA plecak był testowany w Instytucie Badań i Certyfikacji w Zlinie Warto wiedzieć: W kieszeni z przodu plecaka znajduje się okienko do którego można włożyć obrazki piesków.

Do plecaka dodajemy cztery różne obrazki, ale jeśli masz w domu pieska to możesz umieścić jego zdjęcie na plecaku! Twoja córka każdego dnia może posiadać inny obrazek, czy już słyszysz jej radość?

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.