Menu

Plecak szkolny Topgal ENDY 20013 B

Cechy produktu

  • Producent Topgal 
  • Rodzaj plecak 

Opis

Dwukomorowy plecak szkolny dla fanów motorów do 1-3 klasy Ultralekki dzięki materiałom z których produkowane są sztywne formowane plecy 4 obrazki motocykli, które można wymieniać na przedniej kieszeni - wszystkie są w pakiecie z plecakiem Dwie komory i jedna kieszeń z przodu Plecak nieelastyczne formowane plecy i grubo wyściełane szelki, które są podwójnie regulowane.

dzięki czemu plecak można scalić do jednostkowych potrzeb nieznacznego motocyklisty. Dolna regulacja służy do regulacji plecaka według długości pleców, a górna wyreguluje odległość plecaka od łopatek dziecka.

Pas piersiowy na szelkach na dodatek zepnie je i nie będą się zsuwać choćby z wąskich ramion dziecka. Najcięższe książki za każdym razem należy umieścić w komorze przy plecach. Przednia komora jest nieco węższa aniżeli tylna, lecz jest zaopatrzona w kieszonkę z siateczki spinaną na zamek- przydatne na dokumenty czy kartę obiadową.

W plecaku znajduje się także identyfikator, gdzie można wpisać informacje właściciela plecaka. Na przodzie plecaka znajduje się okienko a w nim 4 obrazki motorów, które można wymieniać. Obrazki są schowane w specjalnej kieszonce we wnętrzu.

W kieszeni znajduje się uchwyt na klucze. Na dodatek do plecaka jest załączony breloczek w postaci miniatury kasku motocyklowego. Psst! minimalny kask nadaje się na głowę lalek Barbie, także siostry miejcie na oku swoje lalki:) Do plecaka można dokupić piórnik rozkładany PENN 20013, który można umieścić w kieszeni z przodu.

Z boku plecaka znajduje się kieszeń na butelkę na napój, którą także należy zakupić osobno. Przydatne rozwiązania: Uszko do powieszenia plecaka w szatni oraz pokaźniejszy uchwyt do przenoszenia plecaka w ręce, plecak nie stoi samodzielnie Grube dno produkowane z materiału Topdura opornego na wilgoć i ścieranie wodoodporny materiał Odblaski,mały motocyklista był widoczny w drodze do szkoły Porada: Końcówki szelek mają wszyte magnesy.

Po co? aby paski naciągów były estetycznie zapięte i nie zwisały luźno wzdłuż dziecka. Z prostym zapinaniem na magnes poradzi sobie każde dziecko!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.