Menu

Plecak szkolny Topgal LYNN 18005 B

Cechy produktu

  • Producent Topgal 
  • Rodzaj plecak 

Opis

Pojemny dwukomorowy plecak dla starszych uczniów dla chłopców i dziewczynek od 2 do 6 klasy podstawówki znaczna objętość - 2 komory i 2 głębokie kieszenie nieelastyczne plecy ze stelażem aluminiowym Szaro-niebieski model z linii LYNN ze strzałkami jest przeznaczony dla starszych uczniów, którzy codziennie muszą nosić ciężkie książki.

Dwukomorowy plecak spokojnie uniesie te ciężary. Plecy w plecaku są anatomicznie uformowane. Mają grube wypełnienie pokryte perforowanym materiałem gwarantującym swobodny przepływ powietrza pomiędzy dzieckiem i plecakiem.

Są usztywniane lekkim stelażem, który znajduje się w specjalnej kieszeni w środku - można go wyjąć, jeśli chcemy wyczyścić plecak. Stelaż jest anatomicznie wygięty. Znaczne szelki są także wypełnione grubym materiałem, znaczny komfort noszenia napakowanego po brzegi plecaka.

Pamiętaj,prawidłowo scalić szelki do dziecka poprzez wyregulowanie ich na górze i u dołu. Szelki mają pas piersiowy, który zapewni słuszną stabilizację szelek na ramionach. Zakończenia szelek mają wszyte magnesy- po wyregulowaniu szelek można do nich przypiąć paski naciągu, by nie latały wokół bioder dziecka.

Tylna komora plecaka jest wąska, dedykowana na przenoszenie teczki z zeszytami, albo atlasów, książek A4 i większych. Środkowa komora jest spora, jest w niej kieszonka z siateczki zamykana na zamek (na np.

dokumenty). Kolejna przegroda to kieszeń jest równie głęboka, jak środkowa komora, ma węższe wejście. W tej kieszeni znajduje się identyfikator na dane właściciela oraz karabińczyk na klucze (aby były za każdym razem pod ręką, a nie rzucały się po plecaku).

Na przodzie plecaka jest kieszeń do której można umieścić np. Śniadaniówkę (nie jest wyposażeniem). Do plecaka można dokupić dwa piórniki w różnorodnym zarysie, lecz w tym samym designie: konwencjonalny sztywny piórnik PENN 18005 albo ETUE 18005, który jest owalny i ma wewnątrz wolną przestrzeń na przybory szkolne.

Ten ostatni polecamy zwłaszcza dla starszych uczniów, którzy nie mają czasu układać długopisy w piórniku. Dodatkowe fajne rozwiązania w plecaku: mnóstwo odblasków powiększających widoczność dziecka po zmroku grube i odporne na przeciążenia dno z Topdury z plastikowymi nóżkami materiał plecaka z wodoodporną membraną dwa uchwyty - jeden do przenoszenia plecaka w ręce, drugi do powieszenia na haczyku ławki, plecak nie stoi samodzielnie plecak otrzymał pozytywną opinię ITC Zlin, zdał sprawdzian jakości na szóstkę Porada: Plecak LYNN jest pojemny.

Z naszego doświadczenia wiemy, że dzieci noszą go choćby do ósmej klasy. Jeśli chcesz go kupić uczniowi do piątej klasy - śmiało kup. Weź jednak pod uwagę indywidualną postawę ciała dziecka i liczba dodatkowych przedmiotów, jakie dziecko musi posiadać ze sobą w Waszej szkole, bo to też jest indywidualna sprawa.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.