Menu

Plecak z rowerowym motywem Topgal COCO 22017 -

Cechy produktu
  • Producent Topgal 
  • Rodzaj plecak 
Opis

właściwości główne: do 1-4 klasy dla chłopaków lub dziewczyn znaczna pojemność, trzy komory, głęboka kieszeń z przodu niesprężyste plecy z lekkim stelażem Uniwersalny plecak dla chłopaków i dziewczyn do 1-4 klasy. Dzięki obszernej obszerności może również posłużyć do 5 klasy (w zależności od ilości książek).

Design plecaka to ciemne, niebieskie odcienie, kontrastowe napisy i rowerzysta BMX. Trzy komory są bardzo pojemne. Tylna i środkowa komora są węższe, niżeli przednia. W tylnej umieść najcięższe książki formatu A4, w środowej możesz przenosić zeszyty.

W przedniej komorze znajduje się siatkowana kieszeń zamykana na zamek na dokumenty. Na przodzie plecaka jest głęboka kieszeń, a w niej jest identyfikator na dane właściciela plecaka. Możesz dokupić piórnik PENN 22017 lub śniadaniówkę i przenosić właśnie w tej kieszeni.

Z boku plecaka znajduje się kieszeń na butelkę (nie jest wyposażeniem), więc nie zabiera miejsca w środku. Plecy w plecaku są nieelastyczne, grubo wypełnione, a wewnątrz mają stelaż aluminiowy. Szelki są anatomicznie wyprofilowane i podwójnie regulowane, posiadają pas piersiowy.

Taki system pleców pozwala na komfortowe przenoszenie nawet ciężkiego plecaka. W dodatku końcówki pasków naciągu posiadają wszyte magnesy, więc można je elegancko przypiąć do szelek. Plecak dużo odblasków, są to te szare pola z przodu plecaka, z jego boków i na szelkach.

przejrzyj na zdjęciach podglądowych, jak odbijają światło w ciemnościach. Funkcje dodatkowe: wodoodporna membrana - materiał nie przemoknie gruby spód z materiału TOPDURA ze stopkami dystansującymi, plecak nie stoi samodzielnie uchwyt do przenoszenia w ręce i drugi do powieszenia na haczyku ławki plecak był testowany w ITC Zlin i przeszedł test na szósteczkę Porada: przypasuj plecak do jednostkowych potrzeb dziecka dzięki podwójnej regulacji szelek.

Dolna regulacja ustawia wysokość plecaka na plecach, a górna jego odległość od pleców. Pamiętaj, żeby plecak zakrywał kość krzyżową dziecka.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.