Menu

Podwójny transporter aluminiowy Trixie, M/L - Rozm. M/L: szer. x gł. x wys.: 93 x 88 x 64 cm | Dostawa GRATIS

Cechy produktu
  • Producent Trixie 
Opis

Transporter z aluminiowymi ramami firmy Trixie charakteryzuje wyjątkowa zrównoważona i bezpieczna konstrukcja. Zaopatrzony został w zamkniętą, wyjmowaną ściankę działową, dzięki czemu proponuje miejsce dla jednego lub dwóch psów o wadze ciała do 27 kg.

Oba wejścia mają zamki zabezpieczające. Na podłodze znajdują się przeciwpoślizgowe pokrywy cieplne, które proponują ochronę przed chłodem i są bardzo proste w pielęgnacji, można prać je w pralce w temp.

30°. Podwójny transporter aluminiowy Trixie, M/L z przodu zaopatrzony jest w szeroko rozstawione kraty, co gwarantuje prawidłową cyrkulację powietrza i idealny widok przez tylną szybę. Spadziste boki stosowne użycie powierzchni bagażnika.

Dzięki listwom z rzepami na spodzie, transporter nie poruszy się na ostrych zakrętach czy przy gwałtownym hamowaniu. Podwójny transporter aluminiowy Trixie, M/L w skrócie: stabilny i lekki aluminiowy transporter dla 1 albo 2 psów o wadze do 27 kg znakomity kształt, spady dla słusznego wykorzystania powierzchni bagażnika Bezpieczna, konkretna budowa: z aluminiową ramą i zrównoważonymi elementami łączącymi Drzwi z zamknięciem zabezpieczającym Szeroko rozstawione kraty z przodu: dobrą cyrkulację powietrza i nadzwyczajny widok poprzez tylną szybę Wyjmowana ścianka działowa: w zależności od potrzeby dla jednego albo dwóch psów antypoślizgowe pokrywy termiczne: oferują ochronę przed chłodem, do prania w pralce w temp.

30°C Stabilność: z rzepami na spodzie Kolor: metaliczny, jasnoszary, czarny Materiał: Rama, drzwi i krata: aluminium Części ścian, podłóg i ścianka działowa: drewno (płyta MDF), z warstwą z tworzywa nienaturalnego elementy łączące, zamek i zawiasy: tworzywo sztuczne Wkładka cieplna: 100% poliester wymiary: Całkowite, szer.

x gł. X wys.: 93 x 88 x 64 cm Oba wejścia, każde po, szer. X wys.: 43 x 56 cm Podłoga, szer. X dł.: 93 x 88 cm Powierzchnia dachu, szer. X dł.: 50 x 93 cm Kąt przód/tył na górze: 104° Kąt przód/tył na dole: 76° Profile aluminiowe, Ø: 1,9 cm Odstęp pomiędzy kratami: 5,8 cm Otwory wentylacyjne, maks.

7,3 cm Ważne! Przyzwyczajaj swego psa do tego transportera stopniowo. Najpierw Twój psiak może w nim spędzać krótkie chwile przy otwartych drzwiach. Po pewnym czasie zacznij zamykać drzwiczki, a potem wymagaj od niego, by pozostawał w transporterze na dłużej.

W kolejnym kroku możesz wziąć swojego pupila na krótką przejażdżkę. W żadnym wypadku nie używaj transportera jako kary. Pies powinien kojarzyć go z czymś pozytywnym.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.