Menu

Stefanplast Transporter Gulliver 5 IATA [97450] ^

Cechy produktu

  • Producent Stefanplast 

Opis

Miejsce do relaksu jest niezwykle ważne, aby Twój szczeniak nie stresował się za bardzo. Dzięki transporterowi Guliwer marki Trixie podróż samolotem, pociągiem albo samochodem stanie się komfortową i bezpieczna przygodą dla Ciebie i Twojego niepokaźnego przyjaciela!

Transporter produkowano z wysokiej jakości, wytrzymałego tworzywa nienaturalnego. Produkt jest zgodny z normami IATA, z przepisami Międzynarodowego Stowarzyszenia Transportu Lotniczego dotyczącymi transportu zwierząt i jest uznawany przez prawie wszystkie linie lotnicze.

wyekwipowany w metalowe drzwi transporter Trixie można otworzyć i bezpiecznie zablokować w zaledwie kilka sekund. Dzięki szczelinom wentylacyjnym do skrzynki dostaje się wystarczająca ilość świeżego powietrza.

zagwarantuje to dobrą cyrkulację powietrza przez cały czas! praktyczną miskę, załączoną do zestawu, można z łatwością przymocować do drzwiczek. Transporter posiada dwa schowki do przechowywania akcesoriów, a górną jego część można w razie potrzeby odpiąć, odblokowując zatrzaski na obudowie.

Z przodu znajduje się obfity, zrównoważony uchwyt, który rewelacyjnie pasuje do ciągnięcia transportera. Możesz kupić adekwatny pakiet z kółkami i zmontować go w mgnieniu oka bez użycia narzędzi. Dzięki transporterowi Trixie Guliwer zapewniasz, że twoje szczenię bezpiecznie dotrze do celu podróży!

Trixie Transporter Gulliver w skrócie: Transporter dla szczeniąt, wspaniały podczas podróży samochodem, pociągiem albo samolotem. Zgodny z normami IATA (lubianymi prawie poprzez wszystkie linie lotnicze). Jednostajny transporter z metalowymi drzwiczkami.

Bezpieczne, zamykane zatrzaski spory uchwyt z przodu, nieprzeciętny do ciągnięcia (komplet nie zawiera zestawu kółek). Wyposażony w miskę na pokarm (mocowana do drzwi). 2 schowki. Szczeliny zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza.

Kolor: ciemnoszary/jasnoszary. Materiał: tworzywo nienaturalne. Wariant kart: zdejmowana (tylko drzwiczki). Materiał krat: metal. Umieszczenie wentylacji: otwory wentylacyjne po bokach i z tyłu. Mocowanie pokrywy: zamykane zamki zatrzaskowe.

przystępne najróżniejsze rozmiary. Uwaga! Przy wyborze adekwatnego wymiaru transportera należy uwzględnić jednostkowy wzrost zwierzęcia. Przyzwyczajaj powoli swojego pupila do transportera. Na początku pies powinien leżeć w nim z otwartymi drzwiczkami.

Później zamykaj drzwiczki i wydłużaj czas przebywania psa w transporterze. Następnie zabieraj psa na krótkie przejażdżki autem w transporterze. Przebywanie w transporterze nie może być karą dla zwierzęcia, ponieważ powinien kojarzyć mu się z miejscem przyjemnym i bezpiecznym.

tabelka rozmiarów transportera Gulliver rozmiary rozmiary zewnętrzne gł. X szer. X wys. Wymiary wewnętrzne gł. X szer.(max./min.) x wys.(max./min.) Waga pustego transportera Maksymalny ciężar psa Np. Dla psów 4 72 x 52 x 51 cm 64 x 46/43 x 47/41 cm 4,7 kg do 18 kg beagle, cocker spaniel, west highland terrier, pudel 5 79 x 58 x 60 cm 71 x 54/49 x 57/51 cm 7,1 kg do 25 kg pudel, basset, bearded collie, border collie, chow chow, collie 6 92 x 64 x 64 cm 83 x 60/54 x 62/56 cm 8,9 kg do 38 kg chart rosyjski (borzoj), owczarek staroangielski Bobtail, munsterlander, airdale terrier, dalmatyńczyk, labrador 7 104 x 73 x 75 cm 94 x 67/61 x 73/66 cm 11,3 kg do 50 kg airdale terrier, bokser, dobermann, owczarek niemiecki, labrador, retriever, berneński pies pasterski przekazany wzrost psa w tabeli, odnoszący się do oryginalnej rasy jest tylko przybliżonym wskaźnikiem, służącym do orientacji w doborze właściwych wymiarów transportera.

Przed dokonaniem zamówienia należy niezbędnie zmierzyć zwierzę. Jak dobrać trafnie rozmiar transportera w stosunku do wielkości psa: Według wytycznych IATA (Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Powietrznych) rozmiar transportera musi spełniać kilka warunków: pies powinien w każdej chwili móc stanąć wyprostowany, tak żeby głową ani uszami nie dotykać sufitu klatki.

Oprócz tego musi posiadać zapewnioną możliwość obrócenia się i położenia w naturalnej pozycji. Właściwa głębokość (A + 1/2B): Zmierz długość zwierzęcia od nosa aż do ogona i dodaj połowę długości przedniej kończyny.

Właściwa szerokość (C x 2): Zmierz szerokość łopatki i pomnóż ją razy dwa. Właściwa wysokość (D): Zmierz wysokość zwierzęcia od łap aż po sklepienie czaszki / czubek uszu. Ważne: towar ten został stworzony zgodnie z aktualnymi wytycznymi IATA (Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Powietrznych).

Decyzja o przyjęciu transportera na pokład należy do danej linii lotniczej! Dlatego bezapelacyjnie zalecamy, by przed zakupem ustalić z linią lotniczą, czy wybrany transporter spełni jej kryteria. Niektóre linie lotnicze wymagają uzupełniającego zabezpieczenia w formie linki (nie jest załączona do artykułu) lub bolców.

Dzięki lince możesz w dodatku zespolić ze sobą drzwiczki z obudową transportera. Dolną i górną część transportera możesz w dodatku skonsolidować bolcami (nie są dołączone do artykułu).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.