Menu

ZOLUX Box transportowy GULLIVER IV - DARMOWA DOSTAWA OD 95 ZŁ!

Cechy produktu

  • Producent ZOLUX 

Opis

W transporterze Gulliver zwierzak trafi bezpiecznie do celu! Zatrzaski blokujące gwarantują bezpieczeństwo też podczas dłuższego transportu. Trixie Transporter Gulliver ma dwa przestronne schowki, w których można umieścić przysmaki albo inne akcesoria.

ponadto wyposażony jest w miskę z tworzywa sztucznego na pokarm czy też wodę, którą można umieścić na zakratowanych drzwiach na dowolnej wysokości. Drzwi można otwierać w jedną stronę lub można je wyjąć z transportera.

Trixie Transporter Gulliver dla psów i kotów jest dopuszczony przez prawie wszystkie linie lotnicze (wedle norm IATA) Kratki znajdujące się na bocznych ścianach transporterów w rozmiarach 5, 6, 7 mają dopełniające poziome poprzeczki zwiększające ich trwałość.

Trixie Transporter posiada uchwyt do ciągnięcia, dlatego zaleca się dokupienie zestawu kółek do transportera (kółka można zakupić w sklepie). Uwaga! Przy wyborze optymalnego wymiaru transportera należy uwzględnić jednostkowy wzrost zwierzęcia.

Przyzwyczajaj powoli swego pupila do transportera. Na początku pies powinien leżeć w nim z otwartymi drzwiczkami. Później zamykaj drzwiczki i wydłużaj czas przebywania psa w transporterze. Następnie zabieraj psa na niedługie przejażdżki autem w transporterze.

Przebywanie w transporterze nie może być karą dla zwierzęcia, ponieważ powinien kojarzyć mu sie z miejscem przyjemnym i bezpiecznym. Tabela wymiarów transportera Gulliver wymiary wymiary zewnętrzne dł.

x szer. X wys. Rozmiary wewnętrzne dł. X szer.(max./min.) x wys.(max./min.) Waga pustego transportera Maksymalny ciężar psa Np. Dla psów 4 72 x 52 x 51 cm 64 x 46/43 x 47/41 cm 4,7 kg do 18 kg beagle, cocker spaniel, west highland terrier, pudel 5 79 x 58 x 60 cm 71 x 54/49 x 57/51 cm 7,1 kg do 25 kg pudel, basset, bearded collie, border collie, chow chow, collie 6 92 x 64 x 64 cm 83 x 60/54 x 62/56 cm 8,9 kg do 38 kg chart rosyjski (borzoj), owczarek staroangielski Bobtail, munsterlander, airdale terrier, dalmatyńczyk, labrador 7 104 x 73 x 75 cm 94 x 67/61 x 73/66 cm 11,3 kg do 50 kg airdale terrier, bokser, dobermann, owczarek niemiecki, labrador, retriever, berneński pies pasterski przekazany wzrost psa w tabeli, odnoszący się do oryginalnej rasy jest wyłącznie przybliżonym wskaźnikiem, służącym do orientacji w doborze właściwych wymiarów transportera.

Przed dokonaniem zamówienia należy potrzebnie zmierzyć zwierzę. Jak dobrać optymalnie rozmiar transportera w stosunku do wielkości psa: Według wytycznych IATA (Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Powietrznych) wymiar transportera musi spełniać kilka warunków: pies powinien w każdej chwili móc stanąć wyprostowany, tak by głową ani uszami nie dotykać sufitu klatki.

Oprócz tego musi posiadać zapewnioną możliwość obrócenia się oraz położenia w naturalnej pozycji. Właściwa długość (A + 1/2B): Zmierz długość zwierzęcia od nosa aż do ogona i dodaj połowę długości przedniej kończyny.

Właściwa szerokość (C x 2): Zmierz szerokość łopatki i pomnóż ją razy dwa. Właściwa wysokość (D): Zmierz wysokość zwierzęcia od łap aż po sklepienie czaszki / czubek uszu. Ważne: artykuł ten został wytwarzany zgodnie z aktualnymi wytycznymi IATA (Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Powietrznych).

Upewnij się jednak, że jego przesłanie (nad wyraz ze względu na przeróżne typy samolotu) jest akceptowane poprzez linie lotnicze. To one podejmują ostateczną decyzję o możliwości dalszego transportu produktu.

Niektóre linie lotnicze wymagają dopełniającego zabezpieczenia w formie linki (nie jest dołączona do produktu) lub bolców. Dzięki lince możesz ponadto złączyć ze sobą drzwiczki z obudową transportera. Dolną i górną część transportera możesz ponadto zjednoczyć bolcami (nie są dołączone do artykułu).

sprawdź komplet: Transporter Trixie Gulliver + Trixie Nappy wkładki do transporterów, 21 szt. W dobrej cenie! Trixie Nappy wkładki do transporterów stanowczo absorpcyjne wkładki do transporterów Nappy producenta Trixie zadbają o czyste miejsce dla Twojego zwierzaka i gwarantują jakość i komfort.

Podkładki do transporterów i torb transportowych zapewnią, ze względu na ich kształt, słuszne rozprowadzenie cieczy. Nieprzepuszczająca wody część dolna z folii i zalakowane brzegi uniemożliwiają wydostaniu się cieczy na zewnątrz.

Trixie Nappy wkładki do transporterów w skrócie: Podkładki do transporterów i torb transportowych optymalne wchłanianie cieszy Nieprzepuszczalny spód oraz zabezpieczony brzeg rozmiary: dł. X szer.: 40 x 60 cm dł.

x szer.: 60 x 60 cm Materiał: długowłóknista, naturalna masa celulozowa Polecamy poręczne uzupełnienie: Savic RefreshR Cleaning Spray Antybakteryjny odświeżacz Specjalnie do walki z plamami po moczu, kale i wymiocinach Zabija bakterie i zarazki przyjazny dla środowiska i w pełni bezpieczny Pozostawia błogi, świeży zapach nadaje się także do czyszczenia kuwety Uwaga!

pakiet jest dostępny jedynie w ofercie numer 638953.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.