Menu

Inteligentny Automatyczny Uchwyt Samochodowy 2021

Cechy produktu

 • Producent Braders 
 • Rodzaj samochodowy 

Opis

nowoczesny samoczynny uchwyt samochodowy do telefonu z ładowarką indukcyjną

Simple Fast to inteligentny, automatyczny uchwyt samochodowy. Poza tym, iż jest niezwykle praktyczny, to demonstruje się jeszcze designersko. Uchwyt z możliwością ładowania smartfona można przypasować do większości modeli dostępnych na rynku, a więc faktycznie warto przyjrzeć mu się z bliska. W sklepie Braders dostępny jest w kolorze czarnym i metalicznym. Dlatego można go również będzie dostosować do większości tapicerek samochodowych. Simple Fast został zrobiony z wysokiej jakości materiałów, dlatego wykazuje niepodatność na zarysowania i na uszkodzenia mechaniczne. W dodatku, jest pokryty specjalną powłoką antypoślizgową, zapewniającą pewny chwyt, a także nie dopuszczającą do wyślizgiwania się z ramion mocujących.

Zaprezentowany gadżet można wydajnie założyć w kratce wentylacyjnej albo na szybie. Osiągalna jest podczas stosowania zmiana położenia, o 360 lub o 180 stopni. Dzięki czemu mapy nawigacji są bardziej czytelne w trakcie przemieszczania się. Ten nowoczesny uchwyt samochodowy, zaopatrzony w ładowarkę indukcyjną pozostaje kompatybilny z wszystkimi telefonami. Wyposażenie w USB typu C pozwala właśnie na jak najszybsze naładowanie smartfona.

W skład zestawu, dostępnego w sklepie wchodzą: uchwyt indukcyjny, uchwyt do kratki nawiewu, uchwyt do szyby, przewód zasilający typu C oraz pudełko zabezpieczające przed usterkami podczas przesyłki. To wyśmienity gadżet dla osób, które sporo podróżują.

postępowy i niezwykle wygodny w używaniu uchwyt do telefonu Simple Fast, prezentowany w naszym sklepie to najnowszy model tej marki. Urządzenie to łączy w sobie podstawowe funkcje, jakie powinien spełniać uchwyt na telefon z możliwością ładowania smartfona za pomocą zaimplementowanej ładowarki indukcyjnej. Dzięki czemu można zapomnieć o plączących się przewodach w aucie i zastąpić je jednym innowacyjnym uchwytem do telefonu. Samoczynne działanie uchwytu powoduje, że już nigdy nie będziesz posiadać problemu z zamontowaniem w jego wnętrzu swojego telefonu.

progresywny design i wysoka jakość wykonania

Wielu kierowców zadaje sobie pytanie, jaki uchwyt na telefon do samochodu wybrać. Odpowiedź jest natomiast istotnie prosta. Uchwyt do telefonu Simple Fast. Urządzenie to zostało wytwarzane z korzystnej jakości tworzyw, które wykazują wytrzymałość na zarysowania, a także uszkodzenia mechaniczne. Ponadto ten uchwyt na telefon został także pokryty specjalną warstwą przeciwpoślizgową, która zapewnia pewny chwyt smartphona i zapobiega jego samoistnemu wyślizgiwaniu się z ramion mocujących.

Uchwyt samochodowy do telefonu Simply Fast przystępny jest w naszej ofercie w dwóch wariantach kolorystycznych:

 • Czarny
 • srebrny

dzięki temu łatwo można dobrać go do kolorystyki dekorów oraz tapicerki w aucie.

Jak zamontować uchwyt na telefon w samochodzie

Prezentowany uchwyt na telefon do samochodu dedykowany jest do montażu w kratce wentylacyjnej i na szybie, przez co jego obsługa jest o dużo łatwiejsza. By zamontować uchwyt na telefon w swoim aucie, nie Ci potrzeba także żadnych narzędzi. Jego mocowanie dobrane jest bowiem do większości modeli samochodów. Dzięki czemu możesz je wykonać bez najmniejszego problemu. Ponadto dla powiększenia wygody korzystania z telefonu podczas jazdy, uchwyt Simply Fast pozwala na także na zmianę jego położenia nawet o 360 albo 180 poziomów, tak aby smartphone znajdował się w pozycji poziomej. Dzięki czemu wyświetlane w nawigacji mapy są o niemało bardziej czytelne.

Obsługuj samoczynny uchwyt samochodowy jedną ręką

Korzystanie z telefonu podczas jazdy samochodem nie należy do najistotniej odpowiedzialnych zachowań. Jednak z uchwytem Simply Fast, można pokaźnie ograniczyć ryzyko stworzenia zagrożenia na drodze. Wszystko za sprawą tego,łatwo można obsługiwać go nawet jedną ręką. Specjalistyczny zaimplementowany w uchwyt na telefon czujnik powoduje, bowiem, iż jego ramiona otwierają się samoczynnie w momencie, kiedy smartphone znajduje się w odległości 3 centymetrów od urządzenia. Łapiąc tym samym i stabilizując go, bez konieczności zastosowania drugiej ręki.

Uchwyt samochodowy do telefonu kompatybilny jest z modelami urządzeń wszystkich przystępnych na rynku producentów o rozmiarach od 4,0 do 6,5 cala. W celu wyjęcia telefonu z uchwytu wystarczy zbliżyć palec do tylnej górnej części urządzenia, dzięki temu wbudowane czujniki zwolnią boczne ramiona i pozwolą Ci jedną ręką sięgnąć po smartphone.

innowacyjny uchwyt samochodowy z ładowarką indukcyjną kompatybilny z wszystkimi telefonami

Uchwyt na telefon do samochodu na kratkę marki Simple Fast to jednak nie jedynie wspaniały design, automatyczne chwytanie telefonu i bezpieczeństwo stosowania. To także wbudowana ładowarka indukcyjna, która pozwala zadbać o adekwatny stan naładowania baterii podczas podróży autem.

Uchwyt na telefon ma bowiem wycięcie dedykowane do kabli USB rodzaju C, przez co nie zasłania on portów ładowania w telefonie. Oprócz tego zastosowana w nim ładowarka jest w pełni zgodna z ładowaniem Wireless Quick Charge do 10W. Poprzez co jest efektywna.

Identyfikuje twój telefon pod kątem bezprzewodowego ładowania aby regulować moc pomiędzy 5 W, 7.5 W i 10 W wedle wymagań smartfona. Uchwyt do samochodu Smart Fast zezwala na naładowanie między innymi modeli telefonów:

 • Samsung Galaxy S10, S10+, S10e, S9, Plus, S9, S8, Plus, S8,S7, Edge i Note 9, 8, 7
 • iPhone Xs, Xs Max, XR, X, 8, 8 Plus
 • Huawei Mate 20 Pro.
 • (Na liście wymieniliśmy tylko kilka najpopularniejszych modeli)

Uchwyt do telefonu Smart Fast sprzedawany jest w naszym sklepie w pakietach zawierających:

 • Uchwyt indukcyjny
 • Uchwyt do kratki nawiewu
 • Uchwyt do szyby
 • kabel zasilający rodzaju C
 • Pudełko zabezpieczające

Tak, abyś od razu po odebraniu od nas paczki mógł go zamontować w swoim aucie.

Jeśli często korzystasz z telefonu w aucie, jesteś przedstawicielem handlowym albo dużo podróżujesz. Nie czekaj! Zamów automatyczny uchwyt samochodowy do telefonu i ciesz się wygodą jego stosowania.

Do jakich kratek nadaje się uchwyt?


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.