Menu

Biała umywalka meblowa - Liv 3X

Cechy produktu
  • Producent Elior 
  • Montaż meblowa 
Opis

Kojarzysz ten słynny występ Dity von Teese, kąpiącej się w ogromnej lampce szampana? Na pozór kwintesencja luksusu, prawda? A wyobrażasz sobie taką kąpiel w swej łazience? Bez ulubionych kosmetyków pod ręką i bez miękkiego ręcznika z pobliżu. Poza tym wysoko, niestabilnie i niewygodnie. A prawdziwy luksus to należycie wyposażona, funkcjonalna i wysmakowana łazienka. Jeśli Twój salon kąpielowy jest daleki od ideału, umebluj go z marką Elior. I wybierz genialną linię mebli łazienkowych Misty firmy Elior z dedykowaną umywalką Liv 3X. Liv 3X – praktycznie, zjawiskowo, wytworno!

Luksus, na jaki Cię stać!

charakterystyczna polska łazienka jest niestety niewiele znacząca, a jej powierzchnia nie przekracza 10 mkw. Ograniczony metraż powoduje, iż dość trudno ją urządzić i nieraz stawiamy na użyteczne rozwiązania kosztem stylu. Dlatego producent Elior stworzyła kolekcję mebli łazienkowych Misty przeznaczoną do niewielkich łazienek, którą znamionują postępowe rozwiązania aranżacyjne, zjawiskowy design i niewygórowana cena. Misty to linia mebli łazienkowych utrzymanych w nieprzemijalnym klasycznym stylu. Urodę prostych, kompaktowych form podkreśla lubiana kolorystyka w 2 wariantach do wyboru. Subtelne szczegóły ozdobne w postaci lekkich frezów oraz metalowych uchwytów nadają linii szykownej elegancji. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań montażowych całość daje wrażenie lekkości i przestrzeni nawet w nieznacznej łazience. Linia Misty składa się z 3 podwieszanych szafek górnych i dolnych, lustra oraz 3 podwieszanych szafek umywalkowych do wyboru. linię uzupełnia seria asygnowanych ceramicznych umywalek nablatowych i meblowych o progresywnej linii i śnieżnobiałej bieli ładnie komponującej się z kolorystyką szafek. Poznaj kolejną umywalkę asygnowaną do mebli z linii Misty – umywalkę meblową Liv 3 X!

Jakość w rozsądnej cenie

Umywalka łazienkowa Liv 3X to użyteczny, a przy tym absolutnie potrzebny składnik aranżacji każdej łazienki. Ten innowacyjny projekt docenią osoby, którym zależy na funkcjonalnym, estetycznym, ale przed wszystkim trwałym wyposażeniu łazienki. Cechą standardową umywalki Liv 3X są szczególnie wysokie parametry technologiczne. Miska powstała z najwyższej jakości ceramiki, uwydatniającej się wysoką wytrzymałością 25-1000 MPa. Materiał ten nie ulega zniszczeniu w kontakcie z wodą, a dzięki

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.