Menu

Biała umywalka nablatowa kwadratowa - Ava 5X

Cechy produktu
  • Producent Elior 
  • Kształt kwadratowa 
  • Montaż nablatowa 
Opis

Kojarzysz ten słynny występ Dity von Teese, kąpiącej się w ogromnej lampce szampana? Na pozór kwintesencja luksusu, prawda? A wyobrażasz sobie taką kąpiel w swej łazience? Bez ulubionych kosmetyków pod ręką i bez miękkiego ręcznika z pobliżu. Poza tym wysoko, niestabilnie i niewygodnie. A prawdziwy luksus to poprawnie wyposażona, poręczna i gustowna łazienka. Jeśli Twój salon kąpielowy jest daleki od ideału, umebluj go z marką Elior. I wybierz genialną kolekcję mebli łazienkowych Misty producenta Elior z dedykowaną umywalką Ava 5X. Ava 5X – praktycznie, zjawiskowo, wytworno!

Luksus, na jaki Cię stać!

standardowa polska łazienka jest niestety niewiele znacząca, a jej powierzchnia nie przekracza 10 mkw. Ograniczony metraż powoduje, że dość trudno ją urządzić i nieraz stawiamy na poręczne rozwiązania kosztem stylu. Dlatego firma Elior stworzyła linię mebli łazienkowych Misty przeznaczoną do niewielkich łazienek, którą znamionują postępowe rozwiązania aranżacyjne, zjawiskowy design i niewygórowana cena. Misty to linia mebli łazienkowych utrzymanych w nieprzemijalnym konwencjonalnym stylu. Urodę prostych, kompaktowych form akcentuje modna kolorystyka w 2 wariantach do wyboru. Subtelne detale dekoracyjne w postaci lekkich frezów oraz metalowych uchwytów nadają linii wytwornej elegancji. Dzięki zastosowaniu progresywnych rozwiązań montażowych całość daje wrażenie lekkości i przestrzeni choćby w nieznacznej łazience. Kolekcja Misty składa się z 3 podwieszanych szafek górnych i dolnych, lustra i 3 podwieszanych szafek umywalkowych do wyboru. linię uzupełnia kolekcja dedykowanych ceramicznych umywalek nablatowych i meblowych o nowoczesnej linii i śnieżnobiałej bieli spektakularnie komponującej się z kolorystyką szafek. Poznaj kolejną umywalkę dedykowaną do mebli z linii Misty – kwadratową umywalkę nablatową Ava 5 X!

Jakość w rozsądnej cenie

Umywalka łazienkowa Ava 5X to poręczny, a przy tym absolutnie niezbędny komponent aranżacji każdej łazienki. Ten innowacyjny projekt docenią osoby, którym zależy na użytecznym, estetycznym, ale przed wszystkim trwałym wyposażeniu łazienki. Cechą specyficzną umywalki Ava 5X są niezwykle wysokie parametry technologiczne. Miska powstała z najwyższej jakości ceramiki, eksponującej się wysoką wytrzymałością 25-1000 MPa. Materiał ten nie ulega zniszczeniu

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.