Menu

Biała umywalka nablatowa okrągła - Ava 6X

Cechy produktu
  • Producent Elior 
  • Kształt okrągła 
  • Montaż nablatowa 
Opis

Kiedyś każdy normalny człowiek mył się po ludzku – czyli w rzece. Aż w XVI w.p.n.e. Jakiś grecki rewolucjonista wymyślił wannę i toaletę spłukiwaną wodą. Dziś nie wyobrażamy sobie codziennych zabiegów higienicznych na brzegiem rzeki lub w pobliskim strumieniu. A jeśli nawet, to z całą pewnością nie w październiku, czy w lutym. Tak samo, jak nie wyobrażamy sobie mieszkania bez jednej, choćby najmniejszej łazienki. koniecznie z wanną lub prysznicem, lustrem, szafką na kąpielowe utensylia i umywalką. Taką jak umywalka nablatowa Ava 6X marki Elior! Ava 6X – luksusowe spa w stylu modern classic!

Domowe spa w stylu modern classic

Luise to linia mebli łazienkowych przeznaczona do aranżacji niewielkich łazienek, którą cechują innowacyjne rozwiązania aranżacyjne, niebanalne wzornictwo i interesująca wartość. Linia Luise jest utrzymana w stylu modern classic, który stanowi nieprzeciętną fuzję progresywności z nieprzemijalnym wdziękiem klasyki. Urodę prostych, kompaktowych form wyróżnia atrakcyjna kolorystyka w półmatowym dekorze czarny groszek zestawionym z ciepłą barwą dębu artisan. Subtelne detale dekoratywne w postaci frezowanych frontów, smukłych nożek i złotych metalowych uchwytów nadają kolekcji aury teatralnej tajemniczości rodem z Hollywood. Dzięki zaimplementowaniu nowoczesnych rozwiązań montażowych całość daje wrażenie lekkości i przestrzeni nawet w drobnej łazience. linia Luise składa się z podwieszanego słupka z półkami, 2 ściennych luster, a także 3 szafek umywalkowych do wyboru. Kolekcję uzupełnia linia dedykowanych ceramicznych umywalek nablatowych o innowacyjnej linii i śnieżnobiałej bieli pięknie komponującej się z kolorystyką szafek. wielkim atutem linii Luise jest możliwość stworzenia własnego zestawu mebli, w zależności od metrażu łazienki. Tak zaprojektowana linia mebli Lusie jest jedną z najchętniej wybieranych serii łazienkowych w naszej ofercie. Poznaj umywalkę dedykowaną do mebli z linii Luise – krągłą umywalkę nablatową Ava 6 X!

Fenomenalna jakość w budżetowej cenie

Umywalka łazienkowa Ava 6X to funkcjonalny, a przy tym absolutnie konieczny element aranżacji każdej łazienki. Ten innowacyjny projekt docenią osoby, którym zależy na praktycznym, estetycznym, lecz przed wszystkim trwałym wyposażeniu łazienki. Cechą specyficzną umywa

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.