Menu

Biała umywalka nablatowa prostokątna - Ava 4X

Cechy produktu
  • Producent Elior 
  • Kształt prostokątna 
  • Montaż nablatowa 
Opis

Kojarzysz ten słynny występ Dity von Teese, kąpiącej się w ogromnej lampce szampana? Na pozór kwintesencja luksusu, prawda? A wyobrażasz sobie taką kąpiel w swej łazience? Bez ulubionych kosmetyków pod ręką i bez miękkiego ręcznika z pobliżu. Poza tym wysoko, niestabilnie i niewygodnie. A prawdziwy luksus to korzystnie wyposażona, użyteczna i wysmakowana łazienka. Jeśli Twój salon kąpielowy jest daleki od ideału, umebluj go z marką Elior. I wybierz nadzwyczajną kolekcję mebli łazienkowych Misty marki Elior z dedykowaną umywalką Ava 4X. Ava 4X – praktycznie, zjawiskowo, luksusowo!

Luksus, na jaki Cię stać!

charakterystyczna polska łazienka jest niestety minimalna, a jej powierzchnia nie przekracza 10 mkw. Ograniczony metraż sprawia, że dość trudno ją urządzić i niejednokrotnie stawiamy na poręczne rozwiązania kosztem stylu. Dlatego firma Elior stworzyła linię mebli łazienkowych Misty asygnowaną do niewielkich łazienek, którą cechują postępowe rozwiązania aranżacyjne, zjawiskowy design i niewygórowana wartość. Misty to linia mebli łazienkowych utrzymanych w ponadczasowym tradycyjnym stylu. Urodę prostych, kompaktowych form podkreśla popularna kolorystyka w 2 wariantach do wyboru. Subtelne detale ozdobne w postaci lekkich frezów oraz metalowych uchwytów nadają serii gustownej elegancji. Dzięki zastosowaniu postępowych rozwiązań montażowych całość daje wrażenie lekkości i przestrzeni choćby w śladowej łazience. Kolekcja Misty składa się z 3 podwieszanych szafek górnych i dolnych, lustra i 3 podwieszanych szafek umywalkowych do wyboru. serię uzupełnia kolekcja przeznaczonych ceramicznych umywalek nablatowych i meblowych o postępowej linii i śnieżnobiałej bieli przepięknie komponującej się z kolorystyką szafek. Poznaj kolejną umywalkę asygnowaną do mebli z linii Misty – prostokątną umywalkę nablatową Ava 4 X!

Jakość w rozsądnej cenie

Umywalka łazienkowa Ava 4X to poręczny, a przy tym absolutnie potrzebny komponent aranżacji każdej łazienki. Ten innowacyjny projekt docenią osoby, którym zależy na funkcjonalnym, estetycznym, lecz przed wszystkim trwałym wyposażeniu łazienki. Cechą typową umywalki Ava 4X są wyjątkowo wysokie cechy technologiczne. Miska powstała z najwyższej jakości ceramiki, uwydatniającej się wysoką wytrzymałością 25-1000 MPa. Materiał ten nie ulega zniszczen

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.