Menu

KOŁO STYLE Umywalka 36cm, otwór po prawej stronie REFLEX L22136900

Cechy produktu
  • Producent Koło 
  • Szerokość 36 cm
  • Montaż wisząca 
  • Materiał ceramika 
Opis
Umywalka 36x26cm Style Koło nr katalogowy L22136-900, z warstwą Reflex Koło, kolor biały, z otworem na baterię sztorcową, z przelewem ceramicznym, szerokość 360mm, głębokosć 260mm. Gwarancja 7 lat.

Reflex KOŁO jest nową powłoką stosowaną na ceramice łazienkowej i szklanym wypełnieniu kabin prysznicowych. Utrzymanie takich wyrobów w czystości jest przystępne.

Na powierzchni Reflex KOŁO znikome krople wody łatwo łączą się w pokaźniejsze i momentalnie spływają wraz z nieczystościami. Dzięki temu ta progresywna skutecznie ogranicza osadzanie skażeń na powierzchniach ceramicznych i szklanych, a do jej pielęgnacji wystarcza subtelna ściereczka albo gąbka. Koniec z męczącym szorowaniem!
Powierzchnia towarów z powłoką Reflex KOŁO (ceramika łazienkowa, szkło w kabinach prysznicowych) dłużej pozostaje czysta, a powstające osady z kamienia albo tłuszczu można usunąć o sporo łatwiej w przypadku tradycyjnych powierzchni.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.