Menu

Roca Bol 42 x 42 (A327876000)

Cechy produktu

  • Producent Roca 
  • Szerokość 42 cm
  • Długość 42 cm
  • Kształt owalna 
  • Montaż nablatowa 
  • Materiał ceramika 

OpisHiszpański temperament

pokazujemy inspirację, w której główną rolę odgrywa zabawa przestrzenią, formą i kolorem! niebanalne połączenia oraz ciekawy pomysł – to coś, co niewątpliwie wyróżnia tę aranżację… Ważną cechą tego wystroju jest gra przestrzeni. Wystarczy spojrzeć, w jaki sposób wkomponowano blat z piękną, kolistą umywalką Roca Bol w strefę „kąpielową" – to nie tylko atrakcyjne połączenie, lecz też korzystny pomysł na oszczędność miejsca! Na tym nie kończą się sprytne pomysły! Każdy kocha długie, gorące kąpiele, lecz zdarza się, iż mamy czas wyłącznie na prędki prysznic. Dzięki wannie Savona z parawanem Axel możemy wybrać, która z opcji bardziej odpowiada nam w danym momencie. Czyż to nie rewelacyjne?:)
... Czytaj więcej

Hiszpański temperament
pokazujemy inspirację, w której główną rolę odgrywa zabawa przestrzenią, formą i kolorem! interesujące połączenia oraz atrakcyjny pomysł – to coś, co niewątpliwie eksponuje tę aranżację… Ważną cechą tego aranżacji jest gra przestrzeni. Starczy spojrzeć, w jaki sposób wkomponowano blat z piękną, okrągłą umywalką Roca Bol w strefę „kąpielową" – to nie tylko niebanalne połączenie, ale też prawidłowy pomysł na oszczędność miejsca! Na tym nie kończą się sprytne pomysły! Każdy kocha długie, gorące kąpiele, lecz zdarza się, iż mamy czas wyłącznie na szybki prysznic. Dzięki wannie Savona z parawanem Axel możemy wybrać, która z opcji bardziej odpowiada nam w danym momencie. Czyż to nie doskonałe?:)
... Czytaj więcej

Umywalka Nablatowa Bol 42 A327876 Roca

Długość - 420 mm
Szerokość - 420 mm
Wysokość - 230 mm
Bez przelewu
zarys - Zaokrąglona
Materiał - Ceramika Sanitarna
Sposób konstrukcji - Na blacie

Umywalka sprzedawana bez osprzętu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.