Menu

Umywalka meblowa TRAFFIC 45 cm REFLEX z otworem, z przelewem, L92145900, Koło

Cechy produktu
  • Producent Koło 
  • Szerokość 45 cm
  • Montaż meblowa 
Opis

Koło Traffic umywalka 45x36 cm L92145-900, kolor biały, montaż ścienny, z szafką podumywalkową lub na blacie, długość 448 mm, szerokość 360 mm, z otworem na baterię, z przelewem ceramicznym. Gwarancja 7 lat.

Reflex KOŁO jest nową powłoką stosowaną na ceramice łazienkowej i szklanym wypełnieniu kabin prysznicowych. Utrzymanie takich wyrobów w czystości jest nietrudne.

Na powierzchni Reflex KOŁO nieznaczne krople wody z łatwością łączą się w pokaźniejsze i błyskawicznie spływają wraz z nieczystościami. Dzięki temu ta progresywna wydajnie ogranicza osadzanie zanieczyszczeń na powierzchniach ceramicznych i szklanych, a do jej pielęgnacji wystarcza subtelna ściereczka lub gąbka. Koniec z męczącym szorowaniem!
Powierzchnia produktów z powłoką Reflex KOŁO (ceramika łazienkowa, szkło w kabinach prysznicowych) dłużej pozostaje czysta, a powstające osady z kamienia lub tłuszczu można zlikwidować o sporo łatwiej w sytuacji tradycyjnych powierzchni.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.