Menu

Lampa UV 36W biała z wyłącznikiem czasowym CLASSIC

Cechy produktu

  • Producent cosnet 

Opis

Profesjonalna lampa UV asygnowana do utwardzania lakierów hybrydowych. Posiada wysuwany tunel, włącznik zasilania, włącznik czasowy i zabezpieczenie przed przegrzaniem. Stosowana w gabinetach kosmetycznych do stylizacji paznokci.

dostępna w białym odcieniu. Wyprodukowana z materiałów wysokiej jakości zagwarantuje długi czas eksploatacji. Prosta w obsłudze. Włączamy lampę, następnie dłoń z naniesionym żelem na płytkę bądź lakierem hybrydowym wkładamy do środka lampy.

Ustawiamy czas potrzebny do utwardzenia, w lampie zapali się światło ultrafioletowe. Gdy czas się skończy lampa wyłączy się automatycznie. Atrybuty technologiczne: Napięcie: 220v~240v Częstotliwość: 50-60Hz Moc żarówki: 4 x 9W Czasomierz: 90s/ 120s / niekończące rozmiary: 24cm x 22cm x10,3cm Waga: 1,55kg Kolor: biały W komplecie: 4 żarówki, lampa, przewód zasilania i instrukcja obsługi.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.