Menu

Mini mobilny sterylizator lampa UV UVC do telefonu ze złączem USB Typ C OTG biały

Opis

Mini mobilny sterylizator lampa UV do telefonu ze złączem USB rodzaj C OTG

Mycie i dezynfekowanie powierzchni przedmiotów,pousuwać z nich bakterie i wirusy, byłoby niemal niewykonalne bez możliwości, jakie daje sterylizacja przy pomocy fal UV. Promieniowanie ultrafioletowe niszczy mnóstwo groźnych dla ludzi zanieczyszczeń, dlatego warto korzystać z jego dobrodziejstw. W warunkach domowych idealnie stanie na wysokości zadania mini sterylizator UV z lampą dezynfekcyjną LED.

Specyfikacja

 • Moc: 0,4W
 • Pasmo: 275 nm
 • Czas sterylizacji: 1 minuta
 • Wskaźnik produktywności: 99%
 • wymiary: 34 mm x 18 mm x 7 mm
 • typ złacza: USB wariant C

Jak to działa?

Mini sterylizator jest wyposażony w złącze USB wariant C. Do procesu sterylizacji wykorzystuje dokładne fale światła ultrafioletowego, które idealnie radzą sobie z dezynfekowaniem powierzchni przedmiotów. Przy jego pomocy już w 5 sekund pousuwasz aż 99,9% zanieczyszczeń takich jak bakterie, wirusy grypy, gronkowce i inne, które są tak samo niebezpieczne dla zdrowia Twojego i Twoich bliskich.

użycie

Ten kompaktowy, mobilny sterylizator ultrafioletowy ma szereg użytecznych zastosowań w domu, biurze, a także w przestrzeni publicznej. Dezynfekuje:

 1. artykuły gospodarstwa domowego, przybory kuchenne, narzędzia,
 2. produkty dla niemowląt i dzieci — smoczki, zabawki, stoły i krzesła,
 3. poręcze autobusowe, barierki, przyciski w windach, toalety publiczne, wózki na zakupy, małe rany,
 4. przedmioty biurowe, klawiatura i mysz, kasa fiskalna, słuchawka telefonu, materiały do wyposażania sal konferencyjnych.
 5. rzeczy osobiste — zegarki, biżuteria, karty, okulary, torby na klucze, maski.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.