Menu

MATTEL My Garden Baby Wanienka-łóżeczko 2 w 1

Cechy produktu

  • Producent Mattel 
  • Rodzaj wanienka 

Opis

Niesamowita wanienka i łóżeczko w jednym dla lalki My Garden BabyWszystkie odpowiedzialne opiekunki lalek-bobasówmuszą mieć w swojej również niesamowitą wanienkę-łóżeczko, która służy równocześnie jako wanienka, a także łóżeczko!

Z nią wykąpiemy naszego bobasa My Garden Baby, a po wszystkim położymy, aby mógł się zdrzemnąć. Do snu ukołyszą lalkę przeurocze wiszące zabawki i śliczny niebieski ptaszek.Ten fantastyczny pakiet spodoba się wszystkim dziewczynkom, które kochają w realistyczny sposób opiekować się lalkami.

Razem z tą wanienką-łóżeczkiem My Garden Baby będą mogły naprawdę wykąpać bobasa, a potem położyć go do spania.Wartościowa zabawka dla dzieci, która zadba o wszechstronny rozwójWraz z wanienko-łóżeczkiem 2w1 od My Baby Garden opieka nas bobasem wejdzie na nowy poziom realizmu.

Dziewczynki wcielą się w opiekunki i realistycznie odegrają sceny pielęgnacji, karmienia, przewijania i usypiania minimalnego bobasa. Świetnie rozwiną swoją wyobraźnię, a także kreatywność, bawiąc się przy tym wyśmienicie.W zestawie znajdą wanienkę-łóżeczko 2w1 i 7 akcesoriów.

Wśród nich są wiszące zabawki dla bobasa, plujący wodą sympatyczny ptaszek, kocyk, poduszeczka i butelka. Dzieci mogą dołączyć do wanienki-łóżeczka dowolną lalkę My Garden Baby (sprzedawana oddzielnie) i bawić się w nieskończoność!Baśniowe części wanienki dla lalki-bobasa to gwarancja podziwuWanienka, która jest równocześnie łóżeczkiem, to nieprzeciętne uzupełnienie wszystkich zestawów z lalkami My Garden Baby.

Wanienki-łóżeczkamożna używać z większością lalek, które posiadają ok. 30 cm długości. Odcienie komponentów są dopasowane do baśniowej estetyki serii i z pewnością spodobają się wszystkim dzieciom.Wanienka-łóżeczko 2w1ma specjalny uchwyt, dzięki temu można ją wygodnie przenieść w inne miejsce.

Będzie idealnym prezentem dla wszystkich dziewczynek, które skończyły 2 lata. Zabawki załączone do zestawu zmieniają kolorw wodzie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.