Menu

Wózko wanna elektryczna LAMBDA 175

Cechy produktu
 • Producent Winncare 
Opis

Łóżkowanna elektryczna LAMBDA 175 Winncare Wózko-wanna Lambda została tak zaprojektowana, żeby pomagać mniej produktywnym pacjentom w czynnościach higienicznych. Wózko-wanna przoduje w swojej klasie w zakresie podnoszenia i tym samym upraszcza kąpiel pod prysznicem lub przewijanie.
Boczne i końcowe poręcze można regulować w czterech blokowanych pozycjach, w celu zapewnienia stabilności pacjenta w trakcie przybierania wody i jego zanurzania podczas kąpieli. Po kąpieli woda jest odprowadzana drenami, a opcja pochylenia pozwala polikwidować wodę z pacjenta, rozszerzając bezpieczeństwo i wygodę suszenia i przenoszenia.
GŁÓWNE właściwości
  • Model przoduje w swej klasie pod względem regulacji wysokości, która umożliwia elektryczne unoszenie mytej powierzchni do ponad 103 cm na gładkim, równym podeście.
  • Wózko-wanna w bezpieczny sposób pochyla się o 10 stopni, a osoba pozostaje w miejscu.
  • Dreny w materacu usprawniają całkowite odprowadzenie nagromadzonej wody, która wypływa przez wbudowane dreny i wąż.
  • Łatwo toczące się kółka umożliwiają maksimum sterowności, a centralny system hamulców uniemożliwia toczeniu się wózka w trakcie stosowania.
  • krystaliczne wzornictwo, zaprojektowane zgodnie z najnowszą technologią do korzystania w domu, szpitalu albo ośrodku opiekuńczym.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.