Menu

Kij II cz. Lucasi Hybrid LHF10

Cechy produktu
  • Producent Lucasi 
Opis

Kij II cz. Lucasi Hybrid LHF10 Bilard to dziedzina sportu, w której także obecny jest rozwój techniczny. Dlatego firma Lucasi dostarcza na rynek linię kijów hybrydowych. Model LHF10 zaopatrzony został w najnowsze rozwiązania technologiczne i w egzotyczny, zwodniczo prosty butt z drewna Cocobolo, z unikalną strukturą.

wykonany dla graczy, którzy szukają elegancji i fachowych rozwiązań. Charakterystyka: Shaft niskodefleksyjny Zero Flex Point z 8-częściową konstrukcją z użyciem technice Total Sweet Spot Construction (TSC)™ Tip Kamui 12,75 mm; Gwint rodzaju UNI-LOC Quickrelease -prędkiego rozkręcania, który gwarantuje potężne złącze, a także rewelacyjnie prostą linię kija Uchwyt zaopatrzony w system X-Shox - który redukuje wibracje odczuwane podczas uderzenia (aż o 27% w stosunku do pozostałych kijów na rynku), poprzez co choćby najszczególniejsze zagrania są mniej obciążające, a zarazem dokładne Owijka Lucasi Hybrid Fusion G5 Grip Technology Butt to 4-częściowa konstrukcja wspomagająca moc uderzenia i solidność Zakończenie butta to stal nierdzewna z grawerowanym logiem Lucasi Waga 18 - 21 oz przystępne usługi i gratisy: wymiana tipa w kiju bilardowymZOBACZ TUTAJ GRATIS PRZY ZAKUPIE KIJA I TIPA Wyważenie kija bilardowegoZOBACZ TUTAJ GRATIS PRZY ZAKUPIE KIJA Grawerowanie kija bilardowegoZOBACZ TUTAJ

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.