Menu

Arctic Alpine 12 Chłodzenie CPU - Chłodzenie powietrzem - Max 23 dBA

Cechy produktu

  • Producent Arctic 

Opis

Najwyższy stosunek ceny do skuteczności

Dzięki radiatorowi i prawidłowej konstrukcji wentylatora Alpine 12 oferuje dużą sprawność w bardzo niskiej cenie. W testach wewnętrznych na poziomie 28 dB (A) wydajność chłodzenia Alpine 12 przewyższyła konkurencję, w niektórych przypadkach o ponad 10 ° C.


Poprawiona produktywność chłodzenia dzięki nowemu procesowi produkcyjnemu

Wysoka przewodność grzewcza aluminium jest w pełni zachowana przez nowy typ wytłaczania. Ten nowy cykl produkcyjny formuje mocny,bardzo kompaktowy radialny radiator. Wyjątkowo cienkie żeberka chłodzące nowego Alpine są rozłożone w kształcie litery Y. Zwiększa to powierzchnię radiatora, a tym samym efektywność chłodzenia.


duży zakres obrotów

Nowa technika silnika z wyjątkowo szerokim zakresem obrotów na minutę sterowanym PWM pozwala utrzymać poziom hałasu na niedużym poziomie, gwarantując maksymalną efektywność chłodzenia.


Mniejsze zużycie energii i śladowe wibracje

Nowy Alpine 12 LP działa widocznie produktywniej aniżeli jego poprzednicy. Dzięki magnesowaniu zatokowemu nowy silnik generuje zaledwie 5% wibracji pochodzących z komutacji zwykłego silnika prądu stałego. Czynniki te przyczyniają się do oszczędności energii, obniżenia temperatury cewki i zmniejszenia wibracji do minimum nie pogarszając przy tym efektywności.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.