Menu

Chieftec Wentylator AF-0825PWM

Cechy produktu
  • Producent Chieftec 
  • Rodzaj wentylator 
Opis

Wentylator asygnowany do obudów komputerowych, firmy Chieftec, oznaczony jest kodem producenta AF-0825PWM. Towar ten należy do popularnej serii wentylatorów PWM Chieftec, dzięki czemu świetnie się sprawdza jako dodatkowy wentylator do obudowy.

Wentylator pracuje z szybkością obrotową o wartościach 600-2200 obrotów na minutę, a także jest wyekwipowany w cyfrowy regulator prędkości PWM i stwarza hałas na poziomie 32-39 dB/A. Przepływ powietrza jaki generują łopatki wentylatora jest na poziomie 23 CFM.

konwencjonalnie czarny odcień wentylatora wyśmienicie współgra z większością obudów, a opleciony przewód zasilający pomaga w utrzymaniu porządku w kablach łatwo się układa. Wentylator zaopatrzony jest w łożysko kulkowe oraz wtyczkę zasilająca 4-pin oraz 4-pin (Molex).

Moc zasilacza wynosi 3.6W, napięcie natomiast wynosi 12V a natężenie 0.3A. Artykuł ma następujące wymiary: 80 x 80 x 25mm.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.