Menu

Chłodzenie CPU SILENTIUM PC Grandis 3 DARMOWY TRANSPORT

Cechy produktu

  • Producent SilentiumPC 

Opis

SilentiumPC Grandis 3 to wydajny i dwuwieżowy system chłodzenia procesora, także 12-rdzeniowego. Usprawniona konstrukcja radiatorów o wielkiej powierzchni, dwa wysokociśnieniowe wentylatory Sigma HP, a typowo specjalny zarys miedzianej stopy z osadzonymi w jej wnętrzu sześcioma ciepłowodami zapewniają niskie temperatury postępowych i wysokotaktowanych procesorów, a w tym jednostek zaopatrzonych w system turbo boost jak i podkręconych.

dostępna jest wersja LED: Grandis 3 Evo ARGB, która oprócz niklowanego radiatora, wzbogacona została w system adresowalnego podświetlenia ARGB wraz z dołączonym do zestawu kontrolerem. Odbieraniem energii grzejnej z procesora zajmuje się miedziana podstawa o specjalnym kształcie, w której zatopiono 6 rurek grzewczych.

Te z kolei łączą się z dwoma aluminiowymi radiatorami po kilkadziesiąt finów każdy. Ich specjalny zarys dopasowany jest do współdziałania z wysokociśnieniowymi wentylatorami Sigma HP o średnicy 120 i 140 mm.

w konsekwencji Grandis 3 jest w stanie wydajnie schłodzić procesory o wysokim TDP, w tym jednostki 10- i 12-rdzeniowe, także podkręcone. Produktywny system transferu energii zasadniczo redukuje także skoki temperatury wywołane poprzez działanie funkcji turbo boost postępowych procesorów.

Przekazywana na dwa radiatory Grandisa 3 energia grzewcza jest rozpraszana przez dwa wysokociśnieniowe wentylatory, których prędkość obrotowa została zestrojona tak, by zapewnić ciche działanie w szerokim zakresie obrotów.

Wentylator wewnętrzny ma średnicę 140 mm, zaś zewnętrzny 120 mm. Gwarantuje to nie tylko sprawne rozpraszanie energii grzewczej z radiatora,ulepsza także warunki termiczne sekcji zasilania na płycie głównej.

zastosowane wentylatory to Sigma HP 140 mm SE PWM (250-1400 obr./min) + Sigma HP 120 mm PWM (250-1600 obr./min). Zestawy chłodzenia SilentiumPC Grandis 3, a także Grandis 3 Evo ARGB seryjnie wyposażone są w pastę termoprzewodzącą Pactum PT-2 oraz pakiet montażowy wraz z wytrzymałym backplate dla wszystkich najpopularniejszych podstawek procesorów.

w przypadku jednostek AMD są to: AM2/AM2+/AM3/AM3+/AM4 i FM2 i FM2+. Kompatybilne gniazda układów Intela: LGA115x/LGA1200/ LGA2011/LGA2011 v3/LGA2066.rozmiary: 159 x 140 x 131 mmPozostałe cechy: Współczynnik TDP: 250 W wariant: dwie wieże Łożysko: hydrauliczne Żywotność: 50 000 h Wtyczka: 4-pin PWM (rotor wentylatora) Akcesoria w zestawie: Podwójny radiator Grandis 3, Wentylator Sigma HP 140 mm SE PWM wraz z zapinkami, Wentylator Sigma HP 120 mm PWM wraz z zapinkami, zestaw zapinek do poszczególnych gniazd procesorów AMD i Intel wraz z backplate i metalową platformą, Pasta termoprzewodząca Pactum PT-2....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.