Menu

Chłodzenie CPU SilentiumPC Grandis 2 XE1436 Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 19 miastach!

Cechy produktu

  • Producent SilentiumPC 

Opis

SilentiumPC Grandis 2 XE1436 (łac. Znaczny) to mocny, dwuwieżowy komplet chłodzenia procesora asygnowany dla najistotniej wymagających użytkowników. Wysoka sprawność to zasługa pokaźnej powierzchni radiatora oraz wysokiej jakości wykonania.

kompozycja ma sześć rurek grzewczych (heatpipe), które odbierają ciepło z procesora w technice XE (extreme efficiency), co oznacza,pomiędzy nimi a procesorem znajduje się cienka miedziana blaszka.

Ten ostatni elementzapewnia trafną pracę wszystkich rurek, niezależnie od wielkości procesora.W pakiecie dołączone są dwa gustowne i ciche wentylatory Sigma PRO – 120-milimetrowy oraz 140-milimetrowy, obydwa PWM.

obszerne wymiary radiatora pozwoliły na zastosowanie wentylatorów o maksymalnej szybkości tylko 1000 (140 mm PWM) i 1600 (120 mm PWM) obrotów na minutę, co gwarantuje cichą pracę oraz wydajność wystarczającą do schłodzenia każdego przystępnego na rynku procesora.

Oba wentylatory podłączane są do gniazda procesora dzięki dołączonemu rozgałęziaczowi i oba są automatycznie sterowane przez płytę główną. Użytkownicy walczący o każdy stopień Celsjusza mogą ponadto zamontować trzeci wentylator 120 mm (zapinki załączone do zestawu).Wysoka efektywność Grandis 2 XE1436 gwarantowana jest dodatkowo poprzez użycie innowacyjnego systemu montażowego, który gwarantuje pewny i równomierny nacisk na całą powierzchnię rdzenia i wysokiej jakości pastę cieplną Pactum PT-2.

Wysokość Grandis XE1436 to jedynie 159 mm dzięki temu zawiera się do większości obudów komputerowych o szerokości równej lub większej od 186 mm.- technologia XE – podstawa z czystej miedzi wykorzystuje pełen potencjał wszystkich sześciu Φ6 mm heat-pipe’ów.-Dwa ultraciche wentylatory: Sigma PRO 140L PWM 140 mm i Sigma PRO 120 PWM 120 mm, które generują jedynie odpowiednio 13, a także 15 dBA przy maksymalnych obrotach.-innowacyjny system montażowy gwarantujący rewelacyjny docisk podstawy do procesora.-Kompatybilność ze wszystkimi współczesnym platformami Intel (LGA775, LGA115x, LGA1136, LGA2011/-3), a także AMD (AM2+, AM3, AM3+, FM1, FM2, FM2+).- W komplecie pasta Pactum PT-2 o podwyższonej przewodności cieplnej.-uzupełniające klipsy umożliwiające montaż trzeciego wentylatora 120 mm.- słuszna wysokość umożliwia montaż w obudowach o szerokości od 186 mm.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.